Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W przypadku gdyby przyszło wam do głowy Zamienić swoje miejsce pracy na więzienie, Radzę to przemyśleć Oto kilka zestawień porównawczych!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W przypadku gdyby przyszło wam do głowy Zamienić swoje miejsce pracy na więzienie, Radzę to przemyśleć Oto kilka zestawień porównawczych!"— Zapis prezentacji:

1 W przypadku gdyby przyszło wam do głowy Zamienić swoje miejsce pracy na więzienie, Radzę to przemyśleć Oto kilka zestawień porównawczych!

2 Więzienie: Większość czasu Spędzasz w pomieszczeniu o wymiarach 2 x 3 m Biuro: Większość czasu spędzasz w swoim pokoju o wymiarach 2 x 2 m.

3 Więzienie: Trzy razy dziennie dostajesz posiłki. Biuro: Dostajesz tylko jedną przerwę a za posiłek musisz zapłacić.

4 Więzienie: Za dobre zachowanie dostajesz przepustkę. Biuro: Za dobre sprawowanie dostajesz więcej pracy za to samo wynagrodzenie.

5 Więzienie: Strażnik zamyka i otwiera przed tobą drzwi. Biuro: Musisz nosić identyfikator i samemu otwierać sobie drzwi.

6 Więzienie: Możesz oglądać telewizję i grać w różne gry. Biuro: Natychmiast cię zwolnią gdy zaczniesz oglądać telewizję lub grać w gry.

7 Więzienie: Masz swoją własną toaletę Biuro: Musisz dzielić toaletę z innymi.

8 Więzienie: Przyjaciele i rodzina mogą cię odwiedzać. Biuro: Nie wolno ci sprowadzać rodziny i przyjaciół.

9 Więzienie: Wszystko płacone jest z pieniędzy podatników a ty nie musisz pracować. Biuro: Musisz sam na siebie zarobić a potem zabiorą ci z tego podatek żeby utrzymać m.in.. więzienia.

10 Więzienie: Masz własny personel nadzorujący. biuro: Tutaj nazywają to „szef".

11


Pobierz ppt "W przypadku gdyby przyszło wam do głowy Zamienić swoje miejsce pracy na więzienie, Radzę to przemyśleć Oto kilka zestawień porównawczych!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google