Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niemiecka mysz Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma wyskakuje,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niemiecka mysz Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma wyskakuje,"— Zapis prezentacji:

1 Niemiecka mysz Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma wyskakuje, biegiem ile sił do barku, nalewa sobie browara wyskakuje, biegiem ile sił do barku, nalewa sobie browara wychyla i ucieka czym prędzej do nory. wychyla i ucieka czym prędzej do nory.

2 Francuska mysz Za chwilę wychyla łeb francuska mysz, looka na boki, nie ma kota, Za chwilę wychyla łeb francuska mysz, looka na boki, nie ma kota, biegiem do baru, winko biegiem do baru, winko i z powrotem do norki. i z powrotem do norki.

3 Ruska mysz Za moment mysz ruska, looka na boki, kota nie ma, Za moment mysz ruska, looka na boki, kota nie ma, biegiem do baru, wali spirytus biegiem do baru, wali spirytus i do dziury. i do dziury.

4 Mysz polska Następna mysz polska, looka na boki, nie ma kota, Następna mysz polska, looka na boki, nie ma kota, biegiem do baru, wali setę, rozgląda się na boki, sierściucha nie ma, wali drugą setę, patrzy dookoła, nie ma kota, wali trzecią setę, potem czwartą i piątą. biegiem do baru, wali setę, rozgląda się na boki, sierściucha nie ma, wali drugą setę, patrzy dookoła, nie ma kota, wali trzecią setę, potem czwartą i piątą. Po piątej siada, rozgląda się dookoła, kota nie ma i mruczy: - No to kurwa poczekamy! Po piątej siada, rozgląda się dookoła, kota nie ma i mruczy: - No to kurwa poczekamy!

5


Pobierz ppt "Niemiecka mysz Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma Z norki wychyla łeb niemiecka mysz, looka na boki, kota nie ma wyskakuje,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google