Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak u Ciebie w domu obchodzony jest Nowy Rok ? Czy u Ciebie w rodzinie panuje zwyczaj kadzenia domu, święcenia kredy oraz wypisywania na drzwiach imion.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak u Ciebie w domu obchodzony jest Nowy Rok ? Czy u Ciebie w rodzinie panuje zwyczaj kadzenia domu, święcenia kredy oraz wypisywania na drzwiach imion."— Zapis prezentacji:

1

2 Jak u Ciebie w domu obchodzony jest Nowy Rok ?

3 Czy u Ciebie w rodzinie panuje zwyczaj kadzenia domu, święcenia kredy oraz wypisywania na drzwiach imion mędrców w święto Trzech Króli ?

4 Które z podanych zwyczajów wielkanocnych pasują do Ciebie najbardziej ?

5 Jak obchodzisz Poniedziałek Wielkanocny ?

6 Czy międzynarodowe Święto Pracy, przypadające na 1 maja, jest obchodzone u Ciebie jako zwyczajne święto tj. msza święta, wypoczynek, czy może masz inny gust obchodzenia tego święta ?

7 Zielone Świątki związane są z przedchrześcijańskimi obchodami święta wiosny. Opisz główne zwyczaje panujące w Twojej rodzinie / kościele.

8 Boże Ciało to święto katolickie, przypadające na 60 dzień po Wielkanocy. Co jest rozpamiętywane w związku z tym świętem i jak jest ono obchodzone w Twoim Kościele ?

9 Ile potraw przygotowuje się w Twoim domu na wigilię ?

10 Jak obchodzisz święto Wszystkich Świętych ?

11 Wierzysz w Świętego Mikołaja ?

12 Czy robisz specjalne świąteczne porządki ?

13 Czy śpiewasz pieśni patriotyczne ? Jeśli tak, napisz jakie.

14


Pobierz ppt "Jak u Ciebie w domu obchodzony jest Nowy Rok ? Czy u Ciebie w rodzinie panuje zwyczaj kadzenia domu, święcenia kredy oraz wypisywania na drzwiach imion."

Podobne prezentacje


Reklamy Google