Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Birma - wspomnienia Henryk Szopa. Jak dawno sięga moja pamięć lubiłem szukać na mapie miejsc które chciałbym w przyszłości odwiedzić. Oglądałem zdjęcia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Birma - wspomnienia Henryk Szopa. Jak dawno sięga moja pamięć lubiłem szukać na mapie miejsc które chciałbym w przyszłości odwiedzić. Oglądałem zdjęcia."— Zapis prezentacji:

1 Birma - wspomnienia Henryk Szopa

2 Jak dawno sięga moja pamięć lubiłem szukać na mapie miejsc które chciałbym w przyszłości odwiedzić. Oglądałem zdjęcia i przenosiłem się w marzeniach do ciepłych krajów pełnych słońca, dobrego jedzonka i napitku, a przede wszystkim pięknych kobiet. Jednym z takich miejsc była Birma.

3 Już na lotnisku prócz pięknej pogody przywitał mnie tors kobiety o której każdy może sobie pomarzyć. No cóż, krew nie woda, zaczęła buzować, a zmysły podrażnione pięknymi kształtami zaczęły się domagać... przynajmniej namiastki cudownych przeżyć. Więc - powspominać, dobra rzecz.

4 Umyślnym przywołałem... taksówkę i kazałem się zawieźć w miejsca niegdyś odwiedzane a związane z gorącymi wspomnieniami.

5 Nim jednak zostałem dopuszczony do kobiet miejscowy szaman musiał sprawdzić czy aby ptaszek nadaje się do czegoś

6 Pierwsze kroki skierowałem do Gandhali (co znaczy słodki zapach). Niestety postarzała się ponad miarę a i zapach - jeśli miałby być słodki - to tylko od nadmiaru opium.

7 Bhadrapriya - ta która jest miła lub obiecująca różne rzeczy - miłą pozostała a i obiecywała małe co nieco, ale nie skorzystałem.

8 Potem Nistaranga - ta która porusza się jak fale oceanu Sasmita - zawsze się śmiejąca Gangamata - wielce oddana Panu Ale nawet mając w ręku buteleczkę niebieskich tabletek - skrewiłem.

9 Wszyscy wiedzą żem człek uczciwy, więc nie żałowałem czasu ale i pieniędzy by pobyć i nacieszyć się potomstwem. Pięknymi Falguni, Kanti, Navya.

10 Uroczą i podobną do mnie Neharika

11 Uwielbiającą mnie i niezwykle oddaną Shreya

12 Najinteligentniejszej z nich Vinaya udzieliłem nawet kilka lekcji polskiego. To przecież oczywiste, że mając w żyłach polską krew będą kiedyś chciały odwiedzić kraj swojego ojca.

13 Hmm, pojawiły się też jakieś srajtki, których pochodzenia nie jestem pewien. Te zasmarkańce to z pewnością nie moja krew

14 Ten choć przypomina mi że od dwóch lat wymiguję się od alimentów z całą pewnością nie z mojej krwi.

15 Jedynie tę małą przygarnę. Uroda wypisz wymaluj po dziadku.

16 Czas wyjeżdżać Ale dziewczyny, ja tu jeszcze powrócę!


Pobierz ppt "Birma - wspomnienia Henryk Szopa. Jak dawno sięga moja pamięć lubiłem szukać na mapie miejsc które chciałbym w przyszłości odwiedzić. Oglądałem zdjęcia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google