Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sandra Różańska, II b Kamil Bednarek - krótki wst ę p Pseudonim: MaccaBraa Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1991 r., Brzeg Pochodzenie: Polska Instrumenty:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sandra Różańska, II b Kamil Bednarek - krótki wst ę p Pseudonim: MaccaBraa Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1991 r., Brzeg Pochodzenie: Polska Instrumenty:"— Zapis prezentacji:

1

2 Sandra Różańska, II b

3 Kamil Bednarek - krótki wst ę p Pseudonim: MaccaBraa Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1991 r., Brzeg Pochodzenie: Polska Instrumenty: fortepian, gitara, saksofon Gatunek: dancehall, reggae, rock Zawód: wokalista, kompozytor, autor tekstów Aktywność: od 2008 r. i nadal tworzy

4 Kamil Bednarek (na drugie Alan) ma 23 lat i jest młodym, energicznym chłopakiem, który chciał pójść do wojska i zostać zawodowym żołnierzem. Po programie Mam Talent, gdzie zajął drugie miejsce w Wielkim Finale, zmienił swoje plany. Ten chłopak był do pewnego momentu zwykłym człowiekiem, kiedy wystąpił w,,Mam Talent'' - zyskał sławę i stał się rozpoznawalny.

5 "Jestem…" to debiutancki album projektu Bednarek, przygotowany przez Kamila Bednarka po zawieszeniu działalności grupy StarGuardMuffin. Płyta ukazała się 28 listopada 2012 roku. Zamieszczono na niej 13 utworów, w tym cover Marka Grechuty – artysty, którego Kamil darzy wielkim szacunkiem i uznaniem. „A czy wiecie, że płyta pt. „Jestem" po półtora roku na OLiS wciąż utrzymuje się na liście?! W tej chwili jest na 14. miejscu! Niesamowite! To świadczy o tym, że o tej płycie po prostu nie da się zapomnieć! ”~ mówi Kamil Bednarek na swoim fejsbukowym profilu. OLiS- O ficjalna L ista S przedaży

6 Lista utworów z p ł yty „Jestem…” 1. Think About Tomorrow. 2. Jestem sobą. 3. Światu brakuje troski. 4. KEEP On Tryin. 5. Dni, których jeszcze nie znamy. 6. Salut! 7. Chodź, ucieknijmy. 8. Dla Ciebie. 9. Revolution. 10. Jest takie miejsce. 11. Fly Away. 12. Nie chcę wyjeżdżać stąd! 13. Cisza.

7 Kuba Wojewódzki w swoim programie zdradził, że Kamil Bednarek pojawi się w brytyjskiej edycji „X Factor”. W swoim programie we wtorek Kuba gościł Tatianę Okupnik. Podczas rozmowy ze swoją koleżanką z jury TVN-owskiego show, Wojewódzki wyznał, że Kamil Bednarek dostał się do brytyjskiej edycji „X Factor". Finalista „Mam talent" zadzwonił do Wojewódzkiego i powiedział mu, że przeszedł już pierwsze castingi, jednak dodał również, że nie będzie nadal występował w brytyjskim X-Factorze. Bednarek na swoim fejsbukowym profilu napisał krótko: W odpowiedzi na słowa Kuby Wojewódzkiego. NIE BĘDĘ WYSTĘPOWAŁ W BRYTYJSKIM X-FACTOR. Sytuacja jest dla mnie zabawna i nie wiem czemu zrobiła się z tego taka sensacja.

8 Pierwszy koncert w… pierwszy w swojej karierze koncert Kamil Bednarek zagrał w USA (24.10.2014 r.) 3.10.2014- EDYNBURGH 4.10.2014- LONDYN 5.10.2014-MANCHESTER 7.10.2014- BIRMINGHAM pierwszy koncert na Florydzie (31.10.2014 r.)

9 13.03.201327.02.2012  Kamil Bednarek, piosenkarz znany z "Mam talent" i "Bitwy na głosy" miał wypadek samochodowy. Wpadł w poślizg i stracił panowanie nad autem. Miał groźne obrażenia. Okazało się, że jechał bez ważnego prawa jazdy.  Mógł stracić głos. Kamil Bednarek (21 l.) w grudniu przeszedł poważny zabieg wycięcia polipa na strunie głosowej. Operacja przebiegła bardzo dobrze, jednakże przez krótki okres Bednarek musiał grać mniej koncertów.

10 Myślę, że choć trochę poznaliście Kamila Bednarka. Muzyka: Kamil Bednarek - „Chwile jak te” – zachęcam do posłuchania


Pobierz ppt "Sandra Różańska, II b Kamil Bednarek - krótki wst ę p Pseudonim: MaccaBraa Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1991 r., Brzeg Pochodzenie: Polska Instrumenty:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google