Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.laczynaspilka.pl. Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.laczynaspilka.pl. Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA."— Zapis prezentacji:

1 www.laczynaspilka.pl

2

3 Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA

4 Cele i założenia projektu o Aktywizacja środowiska piłkarskiego i kibiców. o Promowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. o Budowanie i zwiększanie bazy pasjonatów futbolu. o Stworzenie zintegrowanej platformy do komunikacji ze środowiskiem piłkarskim.

5 Extranet – system do zarządzania rozgrywkami EXTRANET ZAWODNICYKLUBY SĘDZIOWIE TRENERZY DELEGACI OBSERWATORZY PZPN/ZPN ROZGRYWKIOBSADA

6 Extranet… w liczbach ZAWODNICY 765714 KLUBY 7037 DRUŻYNY 19973 ZDEFINIOWANE ROZGRYWKI 1700 MECZE/TYDZIEŃ 7150 UPRAWNIENIA ZAWODNIKÓW 468115 UŻYTKOWNICY 14914 GOLE 93663

7 Extranet vs. Łączy Nas Piłka Sędzia główny spotkania w każdej klasie rozgrywkowej (od Ekstraklasy do rozgrywek w kat. Żak) ma obowiązek: o wysyłać po meczu SMS z wynikiem meczu o w ciągu 12 godzin po meczu uzupełnić pełne sprawozdanie ze spotkania: składy drużyn, strzelcy goli, napomnienia. o Wszystkie dane są zaciągane automatycznie na portal „Łączy nas piłka”.

8 Extranet – rozgrywki dzieci i młodzieży Na portalu „Łączy nas piłka” znajdziecie nie tylko rozgrywki seniorskie, ale przede wszystkim rezultaty ponad 6500 meczów dzieci i młodzieży tygodniowo!

9 Extranet – wyniki, tabele, terminarz

10 Akademia Juniora Porady ekspertów AMO LAMO Społeczność UKS i Szkoły Dzieci i rodzice Materiały szkoleniowe video

11 Akademia Młodych Orłów

12 Uczniowskie Kluby Sportowe/Szkoły Ponad 2000 UKS 47 OSSM9 848 SPRodziceSpołeczność

13 Content portalu www.laczynaspilka.pl Na portalu www.laczynaspilka.pl użytkownicy uzyskają dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Przekonają się między innymi, jak żyje się Robertowi Lewandowskiemu w Monachium!

14 Content portalu www.laczynaspilka.pl Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowujemy wywiady z reprezentantami Polski, których nie znajdą nigdzie indziej!

15 www.laczynaspilka.pl – profile użytkowników Niezależnie od tego, czy jesteś kibicem, zawodnikiem, sędzią lub po prostu interesujesz się piłką nożną, portal „Łączy nas piłka” daje Ci wielkie możliwości interakcji z innymi fanami futbolu!

16 Strategia marketingowa UEFA UEFA w swojej strategii współpracy marketingowej z federacjami narodowymi zakłada budowanie systemów FRM (Football Relationship Management), jako jednego z trzech głównych filarów. Portal powstaje w ścisłej współpracy z UEFA. Projekt FRM Łączy nas Piłka ma szansę być pierwszym w Europie systemem zaprojektowanym i zbudowanym od początku do końca wg standardów UEFA.

17 Filozofia działań FRM

18 E-shop Asortyment sklepu to obecnie kilkadziesiąt produktów. Dysponujemy nie tylko oryginalnymi kolekcjami reprezentacji Polski, ale także serią produktów licencjonowanych.

19 Karta GFC Główne korzyści z posiadania karty GFC: o Identyfikator kibica i wejściówka na mecz w jednym (bilet zapisany na karcie). o Pierwszeństwo zakupu biletów na wszystkie mecze Reprezentacji. o Funkcja płatnicza (karta prepaid z technologią PayPass). o Zniżka na zakup pierwszego biletu (=zwrot opłaty za wydanie karty). o Rabaty na zakupy w E-shopie i u partnerów PZPN. o Udział w programie lojalnościowym.

20 Ticketing Planujemy wprowadzenie własnego systemu zarządzania sprzedażą biletów. Ticketing będzie mocno związany z programem lojalnościowym karty GFC.


Pobierz ppt "Www.laczynaspilka.pl. Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google