Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.laczynaspilka.pl. Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.laczynaspilka.pl. Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Czym jest ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA

4 Cele i założenia projektu o Aktywizacja środowiska piłkarskiego i kibiców. o Promowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. o Budowanie i zwiększanie bazy pasjonatów futbolu. o Stworzenie zintegrowanej platformy do komunikacji ze środowiskiem piłkarskim.

5 Extranet – system do zarządzania rozgrywkami EXTRANET ZAWODNICYKLUBY SĘDZIOWIE TRENERZY DELEGACI OBSERWATORZY PZPN/ZPN ROZGRYWKIOBSADA

6 Extranet… w liczbach ZAWODNICY KLUBY 7037 DRUŻYNY ZDEFINIOWANE ROZGRYWKI 1700 MECZE/TYDZIEŃ 7150 UPRAWNIENIA ZAWODNIKÓW UŻYTKOWNICY GOLE 93663

7 Extranet vs. Łączy Nas Piłka Sędzia główny spotkania w każdej klasie rozgrywkowej (od Ekstraklasy do rozgrywek w kat. Żak) ma obowiązek: o wysyłać po meczu SMS z wynikiem meczu o w ciągu 12 godzin po meczu uzupełnić pełne sprawozdanie ze spotkania: składy drużyn, strzelcy goli, napomnienia. o Wszystkie dane są zaciągane automatycznie na portal „Łączy nas piłka”.

8 Extranet – rozgrywki dzieci i młodzieży Na portalu „Łączy nas piłka” znajdziecie nie tylko rozgrywki seniorskie, ale przede wszystkim rezultaty ponad 6500 meczów dzieci i młodzieży tygodniowo!

9 Extranet – wyniki, tabele, terminarz

10 Akademia Juniora Porady ekspertów AMO LAMO Społeczność UKS i Szkoły Dzieci i rodzice Materiały szkoleniowe video

11 Akademia Młodych Orłów

12 Uczniowskie Kluby Sportowe/Szkoły Ponad 2000 UKS 47 OSSM9 848 SPRodziceSpołeczność

13 Content portalu Na portalu użytkownicy uzyskają dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Przekonają się między innymi, jak żyje się Robertowi Lewandowskiemu w Monachium!

14 Content portalu Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowujemy wywiady z reprezentantami Polski, których nie znajdą nigdzie indziej!

15 – profile użytkowników Niezależnie od tego, czy jesteś kibicem, zawodnikiem, sędzią lub po prostu interesujesz się piłką nożną, portal „Łączy nas piłka” daje Ci wielkie możliwości interakcji z innymi fanami futbolu!

16 Strategia marketingowa UEFA UEFA w swojej strategii współpracy marketingowej z federacjami narodowymi zakłada budowanie systemów FRM (Football Relationship Management), jako jednego z trzech głównych filarów. Portal powstaje w ścisłej współpracy z UEFA. Projekt FRM Łączy nas Piłka ma szansę być pierwszym w Europie systemem zaprojektowanym i zbudowanym od początku do końca wg standardów UEFA.

17 Filozofia działań FRM

18 E-shop Asortyment sklepu to obecnie kilkadziesiąt produktów. Dysponujemy nie tylko oryginalnymi kolekcjami reprezentacji Polski, ale także serią produktów licencjonowanych.

19 Karta GFC Główne korzyści z posiadania karty GFC: o Identyfikator kibica i wejściówka na mecz w jednym (bilet zapisany na karcie). o Pierwszeństwo zakupu biletów na wszystkie mecze Reprezentacji. o Funkcja płatnicza (karta prepaid z technologią PayPass). o Zniżka na zakup pierwszego biletu (=zwrot opłaty za wydanie karty). o Rabaty na zakupy w E-shopie i u partnerów PZPN. o Udział w programie lojalnościowym.

20 Ticketing Planujemy wprowadzenie własnego systemu zarządzania sprzedażą biletów. Ticketing będzie mocno związany z programem lojalnościowym karty GFC.


Pobierz ppt "Www.laczynaspilka.pl. Czym jest www.laczynaspilka.pl ? SERWIS „ŁĄCZY NAS PIŁKA” E-SHOP TICKETING KARTA KLUBU KIBICA (GFC) APLIKACJA MOBILNA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google