Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY – audycja telewizyjna

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY – audycja telewizyjna"— Zapis prezentacji:

1 PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY – audycja telewizyjna
„HUMOR PREZYDENTÓW AMERYKAŃSKICH” POLSAT NEWS PLUS

2 # AGENDA # 01 Prof..dr hab. Longin Pastusiak # 02
# 03 # 04 Prof..dr hab. Longin Pastusiak Polsat News Plus Audycja Telewizyjna Propozycja Współpracy

3 Prof.dr hab. LONGIN PASTUSIAK
# AUTOR # PROWADZĄCY Prof.dr hab. LONGIN PASTUSIAK - politolog, amerykanista. Studiował na Wydziale Dziennikarskim UW oraz na wydziałach stosunków międzynarodowych University of Virginia. Doktoryzował się w 1963r., a habilitował w 1967r. Tytuł profesora nadzwyczajnego uzyskał w 1978r., profesora zwyczajnego w 1986r. W latach pracował w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, gdzie m.in. kierował Zakładem Krajów Ameryki Północnej; Profesor Uniwersytetu Gdańskiego ( ). Wykładał wielokrotnie jako visiting professor na uczelniach zagranicznych, głównie w USA. W latach prezes Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, następnie ( ) członek Komitetu Wykonawczego Międzynarodowego Towarzystwa Nauk Politycznych ( wiceprezydent IPSA), w latach rektor Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej. Obecnie profesor w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. J.Giedroycia oraz w Akademii Finansów.

4 Prof.dr hab. LONGIN PASTUSIAK
# AUTOR # PROWADZĄCY Prof.dr hab. LONGIN PASTUSIAK Poseł na Sejm RP ( ), Marszałek Senatu RP w latach Przewodniczący Stałej Delegacji Sejmu i Senatu do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii Zachodnioeuropejskiej oraz do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. Profesor Pastusiak jest autorem 700 publikacji naukowych, w tym 80 książek. Ostatnie publikacje to m.in.: - Stosunki polsko-amerykańskie George W.Bush. Jaki człowiek, jaki prezydent? Prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki Panie Białego Domu

5 POLSAT NEWS PLUS # KANAŁ INFORMACYJNY
Nowa stacja Telewizji Polsat, kanał uzupełniający dla Polsat News, w którym będzie przede wszystkim publicystyka, z mocno ograniczoną obecnością polityków, choć nie polityki. W ciągu dnia przede wszystkim rozmowy z ekspertami, wieczorem programy autorskie. Wśród autorów między innymi Roman Kurkiewicz i Igor Janke gospodarze programu „Prawy Do Lewego” oraz Dominika Długosz i Beata Lubecka, które poprowadzą „Polityczne Domino”. Powróci również program To Był Dzień na Świecie. W weekendy natomiast programy kulturalne i prezentacje materiałów nadsyłanych przez widzów.

6 AMERYKAŃSKICH” (tytuł roboczy)
# AUDYCJA TELEWIZYJNA „HUMOR PREZYDENTÓW AMERYKAŃSKICH” (tytuł roboczy) Cykl audycji telewizyjnych na temat humoru politycznego prezydentów amerykańskich. Humor może być skuteczną bronią polityczną, jeżeli polityk wie jak się nią posługiwać. Z jednej strony pozwala pozyskiwać poparcie wyborców, z drugiej zaś neutralizować argumentację oponenta nie obrażając go. Niektórzy prezydenci USA byli mistrzami w posługiwaniu się humorem nie tylko w kampaniach wyborczych W Polsce, w życiu politycznym niestety mamy za mało humoru politycznego, za dużo zaś kłótni i agresji osobistej. Dlatego ta audycja będzie nie tylko zabawna, ale także edukacyjna. Może mieć wpływ na kulturę polityczną w naszym kraju.

7 PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
# AUDYCJA TELEWIZYJNA PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY Sponsoring 13 odc. cyklu: 2 bb przy każdym odc. programu 10 bb przy zwiastunach do każdego odc. premierowego 6 bb przy powtórkach programu (3 powtórki każdej premiery) Łącznie 234 bb sponsorskie Reklama: 17 spotów 30 sek. w każdym tygodniu emisji programu Łącznie 51 emisji 30-sekundowych spotów reklamowych (50% emisji w Prime Time) Koszt pakietu: PLN + VAT

8 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Ostrobramska 77 Warszawa tel fax


Pobierz ppt "PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY – audycja telewizyjna"

Podobne prezentacje


Reklamy Google