Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus."— Zapis prezentacji:

1 Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus

2 Podstawą uzyskani dostępu do e-dziennika jest podanie Państwa adresu email do wychowawcy klasy. Państwa adres email służy wyłącznie jako login do e-dziennika i nie będzie on nigdzie widoczny ani udostępniany dalej.

3 Po dopisaniu przez wychowawcę adresu e-mail do kartoteki Państwa dziecka, należy zarejestrować się na stronie. http:\\uonetplus.vulcan.net.pl\bydgoszcz W związku z częstymi problemami z logowaniem zaleca się nie wyszukiwanie adresu w google tylko poprzez link umieszczony na stronie szkoły.

4 Po wejściu n stronę, za pierwszym razem należy kliknąć przywracanie dostępu. Uczniowie których rodzice uczą lub mają dzieci w innych szkołach korzystających z e-dziennika firmy Vulcan nie muszą przywracać dostępu. Po dopisaniu adresu email automatycznie uzyskają dostęp do e-dziennika w szkole.

5 1.Należy przepisać cyfry lub słowa znajdujące się w okienku. W przypadku kłopotów z odczytaniem Można zmienić obrazek klikając wskazany przycisk. Następnie należy wpisać adres email I kliknąć wyślij wiadomość

6 Następnie proszę odebrać pocztę email. Nie ma znaczenie czy robimy to poprzez stronę www lub klienta poczty. Raczej nie zalecane odbieranie jest na telefonie komórkowym, ze względu na trudnione następne kroki.

7 W przypadku odbieranie przez stronę internetową bardzo często możliwe jest że wiadomość rejestracyjna znajdzie się nie bez pośrednio w zakładce szkynka odbiorcza tylko w zakładce inne.

8 Klikamy w link potwierdzający nasz dres email.

9 Ponownie przepisujemy zawartość Okienka. A następnie wpisujemy 2 razy hasło Hasło powinno: -Składać się z minimum 8 znaków -Zawierać przynajmniej jedną duża i małą literę -Zwierać przynajmniej jedną cyfrę Np. Gdanska1 Po wpisaniu hasła klikam Ustaw nowe hasło W tym momencie powinni Państwo uzyskać dostęp do e-dziennika.

10 Wchodzimy ponownie na stronę e-dziennika. www.uonetplus.vulcan.net.pl\bydgoszcz Oczywiście zalecane wejście przez stronę szkoły w celu uniknięci pomyłek. Wpisujemy nasz login – którym jest adres email oraz nasze nowe hasło.

11 Uzyskanie ekranu zbliżonego do tego znajdującego się po lewej stronie oznacza że wykonaliśmy rejestracje prawidłowo i możemy rozpocząć korzystanie z e-dziennik Ten komunikat oznacza że wystąpił jakiś błąd: -Wychowawca nie wpisał jeszcze Państwa adresu email -Wpisał ale wystąpiła literówka w adresie -Są Państwo na złej stronie np. \powiatoswiecim Proszę ponownie sprawdzić wpisany adres strony, a w przypadku jego poprawności proszę o kontakt z wychowawcą klasy

12 Dziękujemy. Mamy nadzieję że prezentacja był Państwu pomocna.


Pobierz ppt "Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus."

Podobne prezentacje


Reklamy Google