Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus."— Zapis prezentacji:

1 Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus

2 Podstawą uzyskani dostępu do e-dziennika jest podanie Państwa adresu do wychowawcy klasy. Państwa adres służy wyłącznie jako login do e-dziennika i nie będzie on nigdzie widoczny ani udostępniany dalej.

3 Po dopisaniu przez wychowawcę adresu do kartoteki Państwa dziecka, należy zarejestrować się na stronie. W związku z częstymi problemami z logowaniem zaleca się nie wyszukiwanie adresu w google tylko poprzez link umieszczony na stronie szkoły.

4 Po wejściu n stronę, za pierwszym razem należy kliknąć przywracanie dostępu. Uczniowie których rodzice uczą lub mają dzieci w innych szkołach korzystających z e-dziennika firmy Vulcan nie muszą przywracać dostępu. Po dopisaniu adresu automatycznie uzyskają dostęp do e-dziennika w szkole.

5 1.Należy przepisać cyfry lub słowa znajdujące się w okienku. W przypadku kłopotów z odczytaniem Można zmienić obrazek klikając wskazany przycisk. Następnie należy wpisać adres I kliknąć wyślij wiadomość

6 Następnie proszę odebrać pocztę . Nie ma znaczenie czy robimy to poprzez stronę www lub klienta poczty. Raczej nie zalecane odbieranie jest na telefonie komórkowym, ze względu na trudnione następne kroki.

7 W przypadku odbieranie przez stronę internetową bardzo często możliwe jest że wiadomość rejestracyjna znajdzie się nie bez pośrednio w zakładce szkynka odbiorcza tylko w zakładce inne.

8 Klikamy w link potwierdzający nasz dres .

9 Ponownie przepisujemy zawartość Okienka. A następnie wpisujemy 2 razy hasło Hasło powinno: -Składać się z minimum 8 znaków -Zawierać przynajmniej jedną duża i małą literę -Zwierać przynajmniej jedną cyfrę Np. Gdanska1 Po wpisaniu hasła klikam Ustaw nowe hasło W tym momencie powinni Państwo uzyskać dostęp do e-dziennika.

10 Wchodzimy ponownie na stronę e-dziennika. Oczywiście zalecane wejście przez stronę szkoły w celu uniknięci pomyłek. Wpisujemy nasz login – którym jest adres oraz nasze nowe hasło.

11 Uzyskanie ekranu zbliżonego do tego znajdującego się po lewej stronie oznacza że wykonaliśmy rejestracje prawidłowo i możemy rozpocząć korzystanie z e-dziennik Ten komunikat oznacza że wystąpił jakiś błąd: -Wychowawca nie wpisał jeszcze Państwa adresu -Wpisał ale wystąpiła literówka w adresie -Są Państwo na złej stronie np. \powiatoswiecim Proszę ponownie sprawdzić wpisany adres strony, a w przypadku jego poprawności proszę o kontakt z wychowawcą klasy

12 Dziękujemy. Mamy nadzieję że prezentacja był Państwu pomocna.


Pobierz ppt "Instrukcja rejestracji dla rodziców E-dziennik Vulcan Uonetplus."

Podobne prezentacje


Reklamy Google