Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FUNDACJA ISKRA ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ Nie ma na świecie przyjażni,która trwa wiecznie jedynym wyjątkiem jest ta,którą obdarza nas Pies Konrad lorenz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FUNDACJA ISKRA ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ Nie ma na świecie przyjażni,która trwa wiecznie jedynym wyjątkiem jest ta,którą obdarza nas Pies Konrad lorenz."— Zapis prezentacji:

1 FUNDACJA ISKRA ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ Nie ma na świecie przyjażni,która trwa wiecznie jedynym wyjątkiem jest ta,którą obdarza nas Pies Konrad lorenz.

2

3

4

5

6

7 Pies jest stworzeniem, które towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Razem pracują, pomagają sobie, bawią się. Nie mówią tym samym językiem a jednak się rozumieją i wspierają.

8 Już w XVII wieku odkryto że zwierzęta domowe mają pozytywny wpływ na człowieka.

9

10 Dogoterapia w Polsce jest już od ponad 20 lat

11

12

13

14

15 Dogoterapia to metoda wspomagająca proces rehabilitacji i terapii z udziałem odpowiednio wyszkolonych psów w celu pomocy osobom niepełnosprawnym i nieprzystosowanym społecznie

16

17

18

19 Pies wprowadza do terapii spontaniczność radość, daje poczucie bezpieczeństwa, pozwala odczuwać satysfakcje z wykonywanych zadań i mobilizuje do wykonywania nowych.

20 FUNDACJA ISKRA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA I WARSZTATY WWW.FUNDACJAISKRA.PL


Pobierz ppt "FUNDACJA ISKRA ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ Nie ma na świecie przyjażni,która trwa wiecznie jedynym wyjątkiem jest ta,którą obdarza nas Pies Konrad lorenz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google