Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

The world of Militzer & Münch M&M air sea cargo S.A. Polska Polscy studenci na samolotach z logo M&M zwyciężają w USA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "The world of Militzer & Münch M&M air sea cargo S.A. Polska Polscy studenci na samolotach z logo M&M zwyciężają w USA."— Zapis prezentacji:

1 The world of Militzer & Münch M&M air sea cargo S.A. Polska Polscy studenci na samolotach z logo M&M zwyciężają w USA

2 W dniach 11-13 kwietnia 2014 na lotnisku w Ball Ground w stanie Georgia w USA miały miejsce zawody „Aero Design 2014 East”. Łącznie w trzech klasach startowało 75 drużyn między innymi z USA, Kanady, Brazylii, Indii, Egiptu, a także z Polski. M&M air sea cargo S.A, nasza Polska spółka kolejny raz była jednym ze sponsorów ekipy polskich studentów z Politechniki Warszawskiej /Warsaw University of Technology/, którzy brali udział w zawodach Aero Design 2014. Zawody te są dedykowane studentom uczelni technicznych z całego świata o profilach lotniczych. Głównym zadaniem stawianym przed młodymi konstruktorami jest zbudowanie zdalnie sterowanego samolotu, który będzie w stanie podnieść jak największy ciężar. Zawody corocznie odbywają sie w USA. Polscy studenci z Politechniki Warszawskiej w tej serii zawodów startują już od 1991 roku.

3 W tym roku polscy studenci zdobyli łącznie osiem miejsc na podium z 13 możliwych do zdobycia samolotami z logo M&M !!! Klasa „Regular”: 1 miejsce w klasyfikacji generalnej 2 miejsce za największy podniesiony ciężar Klasa „Micro”: 2 miejsce w klasyfikacji generalnej 1 miejsce za dokumentacje techniczną 2 miejsce za stosunek ciężaru podniesionego do masy własnej samolotu 3 miejsce za największy podniesiony ciężar Klasa „Advanced” 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 3 miejsce za dokładność zrzutu ładunku

4 M&M air sea cargo S.A. Ul. Annopol 3 03-236 Warszawa Tel:+ 48 22 212 50 64 Fax:+ 48 22 212 50 92 airwarszawa@mumnet.comairwarszawa@mumnet.com, seawarszawa@mumnet.comseawarszawa@mumnet.com, www.mumnet.pl


Pobierz ppt "The world of Militzer & Münch M&M air sea cargo S.A. Polska Polscy studenci na samolotach z logo M&M zwyciężają w USA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google