Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KONTO FLP360

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KONTO FLP360"— Zapis prezentacji:

1 JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KONTO FLP360

2 1 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK PIERWSZY 2 1 Login przez ForeverLiving.com:
Wejdź na foreverliving.com i wybierz swój kraj zamieszkania z listy państw. Kliknij “Logowanie dla Dystrybutora”, aby zalogować się na swoją stronę Dystrybutora

3 2 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK DRUGI PODPOWIEDŹ
Zaloguj się na stronę Dystrybutora korzystając ze swojego numeru Dystrybutora lub adresu oraz hasła. PODPOWIEDŹ Masz problem z zapamiętaniem hasła? Kliknij link “Zapomniałem hasła”, a będziesz mógł je zresetować.

4 3 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK TRZECI PODPOWIEDŹ
Kliknij na logo FLP360 na prawym panelu swojej strony głównej Dystrybutora. PODPOWIEDŹ Nie widzisz FLP360? Upewnij się, że jesteś zalogowany na stronie swojego kraju zamieszkania. Jeśli nie, wybierz swój kraj z listy państw.

5 4 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK CZWARTY
Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji FLP360. Wybierz “płać miesięcznie” lub “płać rocznie”

6 5 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK PIĄTY PODPOWIEDŹ Przykładowy format hasła:
Po prawej stronie ekranu otworzy się pole rejestracji. Wpisz dane osobowe i dane do płatności. Wybierz unikalną nazwę oraz hasło – tej nazwy i hasła będziesz używać logując się na swoje konto FLP360 przez Google. Kliknij “Prześlij płatność” Przykładowy format hasła: FLP360rocks! PODPOWIEDŹ Problem z ustawieniem hasła? Upewnij się, że ma ono co najmniej 8 znaków, w tym jedną małą literę, jedną wielką literę, jedną cyfrę i jeden znak specjalny # $ % ^ & * ? . ,"())

7 6 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK SZÓSTY PODPOWIEDŹ
Zostaniesz przekierowany na stronę logowania Google. Zaloguj się przez Google korzystając ze swojej pełnej nazwy użytkownika (na przykład i hasła, jakie wybrałeś podczas rejestracji. *Pamiętaj, aby uwzględnić rozszerzenie w nazwie użytkownika. PODPOWIEDŹ Problem z logowaniem? Upewnij się, że wylogowałeś się ze swoich innych kont Google i że nazwa użytkownika zawiera rozszerzenie

8 7 JAK SIĘ ZAPISAĆ KROK SIÓDMY PODPOWIEDŹ
Jesteś zalogowany na swoje konto FLP360. Czas „Dodać pary swojemu biznesowi!” PODPOWIEDŹ Problem z rejestracją do FLP360? Skontaktuj się ze a ktoś z naszego Smile Team z chęcią ci pomoże.

9 JAK SIĘ ZAPISAĆ NIE ZAPOMNIJ! PODPOWIEDŹ
Zanim się zarejestrujesz i potem, za każdym razem, gdy będziesz się logować, wejdź na gmail.com i upewnij się, że wylogowałeś się z innych kont Google, z którymi możesz być powiązany. Kiedy jesteś wylogowany ze swoich innych kont Google, ekran Google będzie wyglądał tak. *Pamiętaj, aby uwzględnić rozszerzenie w nazwie użytkownika. PODPOWIEDŹ Teraz, kiedy już zarejestrowałeś FLP360, będziesz mógł się logować bezpośrednio z flp360.foreverliving.com.

10 JAK SIĘ ZAPISAĆ WIĘCEJ INFO?
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na podstronie FLP360 na DiscoverForever.com lub na podstronie Pomoc w ramach FLP360. Nadal nie możesz znaleźć tego, co potrzebujesz? Wyślij nam na adres


Pobierz ppt "JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KONTO FLP360"

Podobne prezentacje


Reklamy Google