Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ."— Zapis prezentacji:

1 STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ

2 Pewna para w wieku 85 lat miała 60-letni staż małżeński
Pewna para w wieku 85 lat miała 60-letni staż małżeński. Choć nie byli bogaci, to dawali sobie radę, ostrożnie gospodarując pieniędzmi.  Choć nie byli młodzi, byli dobrego zdrowia, w dużej mierze dzięki naciskowi żony na zdrowe jedzenie i ćwiczenia przez ostatnią dekadę.

3  Pewnego dnia, podczas podróży na wakacje rozbił się ich samolot i trafili do nieba.
 Stanęli przed niebiańskimi wrotami i św. Piotr poprowadził ich do wewnątrz. Zabrał ich do pięknego dworku,  umeblowanego w złoto i jedwabie, w pełni wyposażoną kuchnią i wodospadem w głównej łazience. Zobaczyli służącą wieszającą ich ulubione ubrania w szafie.

4 Westchnęli oszołomieni, gdy i św.Piotr powiedział:
 ”Witamy w niebie. To będzie teraz wasz dom.”  Staruszek zapytał Piotra, ile to wszystko będzie kosztować?  ”Ależ nic “ - odpowiedział i św. Piotr, “pamiętajcie, to wasza nagroda w niebie.”

5 Staruszek wyjrzał przez okno i zobaczył wielkie pole golfowe, wspanialsze niż jakiekolwiek na ziemi...  ”Jakie są opłaty?,” mruknął.  'To jest niebo,” odpowiedział św. Piotr ”Możesz codziennie grać za darmo.”

6  Następnie udali się do klubu i zobaczyli obficie zastawiony stół, z kuchnią, jaką sobie można wymarzyć, od owoców morza, poprzez steki, aż do egzotycznych deserów oraz różnego rodzaju napojów. “Nawet nie pytaj,” - powiedział św. Piotr zwracając się do staruszka. “To jest niebo, to wszystko jest za darmo dla was, cieszcie się.'

7  Staruszek rozejrzał się wokół i nerwowo spojrzał na żonę.
 ”No cóż, a gdzie są nisko- tłuszczowe i niskocholesterolowe potrawy, i bezkofeinowa herbata?” zapytał. To jest najlepsza część, - odpowiedział św. Piotr, - możecie jeść i pić ile chcecie i nigdy nie będziecie grubi, ani chorzy To jest niebo!'

8 Staruszek naciskał, “Żadnej gimnastyki, aby to zgubić?”
”Nie, chyba że chcecie,”- padła odpowiedź. ”Nie ma badania poziomu cukru ani ciśnienia krwi?” ”Już nigdy, - rzekł Piotr. – Wszystko co tu robicie ma wam sprawiać radość.”

9 Ty i te twoje pierdolone otręby...
 Zaszokowany i wkurzony Staruszek spojrzał na żonę i powiedział:  Ty i te twoje pierdolone otręby...  Mogliśmy już tu być dziesięć lat temu!

10 FOTOGRAFIE Z INTERNETU; OPRACOWANIE: TADEUSZA ROMANA.
AUTOR - NIEZNANY; FOTOGRAFIE Z INTERNETU; MUZYKA: INGA Jankauskaite - Laselial, way; OPRACOWANIE: TADEUSZA ROMANA.


Pobierz ppt "STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google