Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ Pewna para w wieku 85 lat miała 60-letni staż małżeński. Choć nie byli bogaci, to dawali sobie radę, ostrożnie gospodarując.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ Pewna para w wieku 85 lat miała 60-letni staż małżeński. Choć nie byli bogaci, to dawali sobie radę, ostrożnie gospodarując."— Zapis prezentacji:

1

2 STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ

3 Pewna para w wieku 85 lat miała 60-letni staż małżeński. Choć nie byli bogaci, to dawali sobie radę, ostrożnie gospodarując pieniędzmi. Choć nie byli młodzi, byli dobrego zdrowia, w dużej mierze dzięki naciskowi żony na zdrowe jedzenie i ćwiczenia przez ostatnią dekadę.

4 Pewnego dnia, podczas podróży na wakacje rozbił się ich samolot i trafili do nieba. Stanęli przed niebiańskimi wrotami i św. Piotr poprowadził ich do wewnątrz. Zabrał ich do pięknego dworku, umeblowanego w złoto i jedwabie, w pełni wyposażoną kuchnią i wodospadem w głównej łazience. Zobaczyli służącą wieszającą ich ulubione ubrania w szafie.

5 Westchnęli oszołomieni, gdy i św.Piotr powiedział: ”Witamy w niebie. To będzie teraz wasz dom.” Staruszek zapytał Piotra, ile to wszystko będzie kosztować? ”Ależ nic “ - odpowiedział i św. Piotr, “pamiętajcie, to wasza nagroda w niebie.”

6 Staruszek wyjrzał przez okno i zobaczył wielkie pole golfowe, wspanialsze niż jakiekolwiek na ziemi... ”Jakie są opłaty?,” mruknął. 'To jest niebo,” odpowiedział św. Piotr. ”Możesz codziennie grać za darmo.”

7 Następnie udali się do klubu i zobaczyli obficie zastawiony stół, z kuchnią, jaką sobie można wymarzyć, od owoców morza, poprzez steki, aż do egzotycznych deserów oraz różnego rodzaju napojów. “Nawet nie pytaj,” - powiedział św. Piotr zwracając się do staruszka. “To jest niebo, to wszystko jest za darmo dla was, cieszcie się.'

8 Staruszek rozejrzał się wokół i nerwowo spojrzał na żonę. ”No cóż, a gdzie są nisko- tłuszczowe i niskocholesterolowe potrawy, i bezkofeinowa herbata?” zapytał. To jest najlepsza część, - odpowiedział św. Piotr, - możecie jeść i pić ile chcecie i nigdy nie będziecie grubi, ani chorzy. To jest niebo!'

9 Staruszek naciskał, “Żadnej gimnastyki, aby to zgubić?” ”Nie, chyba że chcecie,”- padła odpowiedź. ”Nie ma badania poziomu cukru ani ciśnienia krwi?” ”Już nigdy, - rzekł Piotr. – Wszystko co tu robicie ma wam sprawiać radość.”

10 Zaszokowany i wkurzony Staruszek spojrzał na żonę i powiedział: Ty i te twoje pierdolone otręby... Mogliśmy już tu być dziesięć lat temu!

11 AUTOR - NIEZNANY; FOTOGRAFIE Z INTERNETU; MUZYKA: INGA Jankauskaite - Laselial, way; OPRACOWANIE: TADEUSZA ROMANA.


Pobierz ppt "STARUSZKOWIE W NIEBIE KLIKAJ Pewna para w wieku 85 lat miała 60-letni staż małżeński. Choć nie byli bogaci, to dawali sobie radę, ostrożnie gospodarując."

Podobne prezentacje


Reklamy Google