Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grupa : KrDzTo 1012b Nr indeksu :

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grupa : KrDzTo 1012b Nr indeksu :"— Zapis prezentacji:

1 Grupa : KrDzTo 1012b Nr indeksu : 180627
Anna Konkol Grupa : KrDzTo 1012b Nr indeksu :

2 Ćwiczenie 1. Życiorys w programie CMD

3 Przygotowanie do ćwiczenia :
Pierwsze zdanie polegało na tym, aby wykonac własny życiorys w programie CMD. Samo wykonanie ćwiczenia było dość proste. Najcięższe było napisać coś o sobie. Ale ‘wylałam siódme poty’ i jakoś poszło!  A oto moje małe dzieło :

4 ZYCIORYS Nazywam sie Anna Konkol. Urodziłam sie roku w pięknym podkarpackim mięście Rzeszów. Moi rodzice to Barbara Konkol z domu Działowa i Bogumil Konkol. Mam pięcioro rodzeństwa. Moi bracia są starsi ode mnie i kolejno od najstarszego nazywają sie : Mirek, Krzysiek, Piotrek, Andrzej, Zbyszek. Moja rodzina jest bardzo liczna. Każdy brat założył własna rodzinę. w 2001 roku poszłam do Szkoły Podstawowej w Budziwoju. Tam uszczesczałam przez 6 lat. Moje wyniki w nauce były bardzo dobre. Pod koniec każdej klasy otrzymywałam świadectwo z paskiem. Po skończeniu 6 klasy podstawówki zdecydowałam sie pójść go Publicznego Gimnazjum w Tyczynie na kierunek językowy. To właśnie tam spotkałam przyjaciół na cale Zycie. Z grupa przyjaciół byliśmy członkami Związku Harcerstwa Polskiego. To były najpiękniejsze lata mojej młodości. Przez 3 lata byłam druhna drużynowa mojej DH 'JERZYKI'. Drużyna ta liczyła około 37 członków w przedziale wiekowym od Przygodę z harcerstwem zakończyłam w 3 klasie gimnazjum. To wtedy w podjęłam najważniejsze decyzje w moim życiu dotyczące dalszej edukacji szkolnej. Zdecydowałam, ze pójdę do Liceum Ogólnokształcącego numer VI w Rzeszowie. To jedno z najlepszych liceów w Rzeszowie. Tam przez trzy lata byłam w klasie o profilu dziennikarskim. Wybrałam ten profil ponieważ, byłam zainteresowana fotografia i lubiłam gdy wokół mnie dużo sie działo. Wraz z moja klasa redagowaliśmy szkolna gazetkę pod tytułem "Szubrawiec". w Drugiej klasie liceum uczestniczyłam w warsztatach radiowych w rzeszowskim radiu "Swoboda". Nabyłam tam dużo wiadomości dotyczących życia mediów 'od podszewki'. W liceum miałam wspaniała grupę przyjaciół z którymi kontakt utrzymuje teraz, w trakcie studiów. Wspólnie z nimi podejmowałam ważne decyzje dotyczące gdzie i co studiować. Wybrałam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, kierunek Towaroznawstwo. Aby moc sie usamodzielnić w obcym mi miejcie wyjechałam razem z grupa znajomych do pracy w Anglii. Razem pracowaliśmy ponad dwa miesiące w jednym z angielskich miast Mansfield. Nasza praca polegała głównie na tym , ze byliśmy magazynierami. Tam scanowalismy pakowalismy rożne rzeczy: ciuchy, sprzęty AGD, i wiele innych. Po powrocie do kraju zamieszkałam wraz z czwórką znajomych w wynajętym mieszkaniu w Krakowie. Teraz jestem juz po pierwszej sesji. Wszystko upłynęło tak szybko. Jestem studentka zadowolona z swojego zycia i dumna z moich dotychczasowych osiągnięć.

5 Ćwiczenie 2. Mój życiorys wykonany w formacie pdf

6 Przygotowanie do ćwiczenia
Po skończeniu pisania swojego życiorysu, kolejne zadanie polegało na tym aby umieścić go w hiperłączu własnej strony internetowej w formacie pdf.

7 A oto zadanie :

8 Wzory chemiczne i rysunek techniczny wykonane w formacie pdf
Ćwiczenie 3. Wzory chemiczne i rysunek techniczny wykonane w formacie pdf

9 Przygotowanie do ćwiczenia :
Na kolejnych zajęciach naszym zadaniem było wykonanie prostego rysunku technicznego oraz zapisanie wzoru chemicznego podanej reakcji.

10 Rysunek techniczny :

11 Reakcja chemiczna :

12 Ćwiczenie 4. Wykonanie w programie Excel listy osób naszej grupy 1012 a następnie wykonanie ćwiczenia pt. ‘lista płac’

13 Przygotowanie do ćwiczenia:
Zadanie zaczęłam od zrobienia listy wszystkich osób z grupy. Mimo to, że znamy się ponad pół roku nie każdy wiedział o dokładnej kolejności nazwisk. Kolejna część ćwiczenia wymagała od nas znajomości podstawowych czynności programu Exel (wykonanie obliczeń wynagrodzenia brutto dla pewnej liczny osób itp. )

14 Lista osób grupy 1012

15 Zadanie ‘lista płac’ :

16

17

18 Koniec Dziękuje za poświęconą uwagę. 


Pobierz ppt "Grupa : KrDzTo 1012b Nr indeksu :"

Podobne prezentacje


Reklamy Google