Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

COMPAIR REAVELL Perfect with Pressure CompAir Polska Sp. z o.o. ul. Pachońskiego 65 31 223 Kraków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "COMPAIR REAVELL Perfect with Pressure CompAir Polska Sp. z o.o. ul. Pachońskiego 65 31 223 Kraków."— Zapis prezentacji:

1 COMPAIR REAVELL Perfect with Pressure CompAir Polska Sp. z o.o. ul. Pachońskiego 65 31 223 Kraków

2 COMPAIR REAVELL idealny partner do CNG

3 COMPAIR REAVELL – Kim my jesteśmy REAVELL jest najchętniej wybieranym dostawcą technologii sprężania powietrza i gazu do różnych zastosowań i dla szerokiego spektrum klientów. Wszędzie, gdzie stosowane są technologie sprężania wysokociśnieniowego, zawsze służymy naszymi rozwiązaniami. REAVELL zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów w różnych sektorach, od tankowania sprężonego gazu ziemnego na pięciu kontynentach po wspieranie procesów przemysłowych, systemy powietrza do oddychania, a także systemy stosowane na platformach wiertniczych oraz przez jednostki obronne.

4 COMPAIR REAVELL – Cel naszej działalności REAVELL to zorientowana na klienta firma oferująca zaawansowaną technologię na poziomie światowym. Projektujemy, wytwarzamy, oddajemy do eksploatacji, a także zapewniamy serwis zaawansowanych systemów sprężarek tłokowych, zwiększających potencjał zysków i bezpieczeństwo pracy naszych klientów na całym świecie. Oznacza to, że zespoły Reavell pracują wyłącznie w jednym celu – wspierania klientów.

5 COMPAIR REAVELL – Jak działamy REAVELL to organizacja XXI wieku zorientowana na dostarczanie technologii sprężarek tłokowych. Nasze myślenie i działalność opiera się na poszanowaniu wyjątkowego dziedzictwa i pasji firmy dla naszej globalnej marki i czołowej pozycji w dziedzinie technologii. Zespoły Reavell są profesjonalne, zorientowane na klienta i najlepsze w swojej klasie. Dzięki nim zapewniamy klientom rozwiązania precyzyjnie dostosowane do ich potrzeb.

6 COMPAIR REAVELL – Doskonałość wykonania Nowe centrum technologii w Ipswich to światowe centrum doskonałości firmy REAVELL. Centrum łączy w sobie nowoczesne działy rozwoju produktu oraz działy montażowe z najlepszymi w branży zakładami remontowymi, a także unikalnym działem testowania, dając innym firmom z branży powód do zazdrości.

7

8 COMPAIR REAVELL – dumni z bycia częścią grupy Gardner Denver W 2008 roku Gardner Denver dokończył przejęcie koncernu CompAir w transakcji wartej ponad 400 milionów dolarów. Dzięki temu COMPAIR REAVELL stał się kamieniem węgielnym globalnego giganta przemysłowego w dziedzinie wysokiego ciśnienia.

9 COMPAIR REAVELL – podsumowanie Zespoły inżynierów REAVELL są w czołówce firm specjalizujących się w systemach sprężarek wysokociśnieniowych od dwóch stuleci. Łącząc wiodącą pozycję technologiczną z wyjątkowymi tradycjami, nasze systemy stanowią właściwy wybór. Zaczynając od skromnych początków w 1898 roku wyrośliśmy na jedną z najbardziej respektowanych organizacji związanych z technologią CNG na świecie. Połączenie zaawansowanego rozwoju produktu oraz nowoczesnych sekcji montażowych z czołowym zespołem remontowym i wyjątkowym laboratorium testowym sprawia, że wysoka jakość firmy REAVELL jest przedmiotem zazdrości w branży.

10 COMPAIR REAVELL – Odkryj unikalne zalety serwisu CNG Części zamienne i eksploatacyjne Szkolenie obsługi stacji Wizyty mechaników serwisowychUmowy serwisowe Wydłużona gwarancjaSprawdzenie kondycji urządzeń Odbudowy sprężarekNiezastąpione wsparcie

11 COMPAIR REAVELL Linia produktów

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21 COMPAIR REAVELL Doświadczenie

22 Francja Wielka Brytania

23 Chiny Bangladesh

24 Polska Niemcy

25 Pakistan Korea

26 COMPAIR REAVELL Tysiące stacji CNG dostarczonych na przełomie 3 dekad

27 COMPAIR REAVELL Czysta alternatywa

28 COMPAIR REAVELL Perfect with Pressure CompAir Polska Sp. z o.o. ul. Pachońskiego 65 31 223 Kraków Tel: (012) 618 99 00 Fax: (012) 618 99 02 www.compair.com.pl office.krc@compair.com www.compair.com.pl office.krc@compair.com Kontakt bezpośredni do działu CNG: +48 605 092 375 +48 691 349 972


Pobierz ppt "COMPAIR REAVELL Perfect with Pressure CompAir Polska Sp. z o.o. ul. Pachońskiego 65 31 223 Kraków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google