Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

20 LAT WSPÓLNIE. FLIRT-NOWOCZESNY PRZEJAZD Dzięki inwestycji Urzędu Miasta w Tychach powstała dla naszej wygody szybka kolejka „Flirt”. Dzięki inwestycji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "20 LAT WSPÓLNIE. FLIRT-NOWOCZESNY PRZEJAZD Dzięki inwestycji Urzędu Miasta w Tychach powstała dla naszej wygody szybka kolejka „Flirt”. Dzięki inwestycji."— Zapis prezentacji:

1 20 LAT WSPÓLNIE

2 FLIRT-NOWOCZESNY PRZEJAZD Dzięki inwestycji Urzędu Miasta w Tychach powstała dla naszej wygody szybka kolejka „Flirt”. Dzięki inwestycji Urzędu Miasta w Tychach powstała dla naszej wygody szybka kolejka „Flirt”.

3 CHODNIKI – OSIEDLE „W” Nie dość, że wygodnie to jeszcze ładnie - też dzięki Urzędowi Miasta. Zostały odnowione chodniki na osiedlu „W”. Nie dość, że wygodnie to jeszcze ładnie - też dzięki Urzędowi Miasta. Zostały odnowione chodniki na osiedlu „W”.

4 PAPROCANY Spacery po parku paprocańskim stały się jeszcze przyjemniejsze… Spacery po parku paprocańskim stały się jeszcze przyjemniejsze…

5 SZKOŁA SPECJALNA NR 16 Z inicjatywy naszego Urzędu Miasta powstała wspaniała Szkoła Specjalna. Z inicjatywy naszego Urzędu Miasta powstała wspaniała Szkoła Specjalna.

6 URZĄD MIASTA A i siedziba Urzędu Miasta jeszcze nigdy nie wyglądała tak wspaniale…. A i siedziba Urzędu Miasta jeszcze nigdy nie wyglądała tak wspaniale….

7 POMNIK WALKI I PRACY Ten piękny plac przy pomniku Walki i Pracy zawdzięczamy Urzędowi Miasta. Ten piękny plac przy pomniku Walki i Pracy zawdzięczamy Urzędowi Miasta.

8 LATARNIE Urząd Miasta rozświetlił drogi kierowcom jeżdżącym w nocy… Urząd Miasta rozświetlił drogi kierowcom jeżdżącym w nocy…

9 PARK NIEDŹWIADKÓW Te misie przyszły tutaj na zaproszenie Urzędu Miasta. Te misie przyszły tutaj na zaproszenie Urzędu Miasta.

10 FOCZKI I te foczki pluskające się w wodzie Urząd Miasta sprowadził do Tychów. I te foczki pluskające się w wodzie Urząd Miasta sprowadził do Tychów.

11 FONTANNA Dzięki Urzędowi Miasta możemy podziwiać piękną fontannę, która niewątpliwie ubogaca rynek na Starych Tychach. Dzięki Urzędowi Miasta możemy podziwiać piękną fontannę, która niewątpliwie ubogaca rynek na Starych Tychach.

12 KAMIENICZKI Te kamieniczki rok temu wyglądały całkiem inaczej… Te kamieniczki rok temu wyglądały całkiem inaczej…

13 PODSUMOWANIE PRZEZ ostanie 20 lat Tychy zmieniły się nie do poznania. Z każdym rokiem stają się coraz piękniejszym miastem dzięki inwestycjom Urzędu Miasta. Myślę, że wszyscy mieszkańcy są zadowoleni i mogą wypatrywać kolejnych zmian na lepsze. PRZEZ ostanie 20 lat Tychy zmieniły się nie do poznania. Z każdym rokiem stają się coraz piękniejszym miastem dzięki inwestycjom Urzędu Miasta. Myślę, że wszyscy mieszkańcy są zadowoleni i mogą wypatrywać kolejnych zmian na lepsze.

14 Grupa: Katarzyna Burmer Magdalena Tyra Aleksandra Tyra Gimnazjum nr 6 Tychy


Pobierz ppt "20 LAT WSPÓLNIE. FLIRT-NOWOCZESNY PRZEJAZD Dzięki inwestycji Urzędu Miasta w Tychach powstała dla naszej wygody szybka kolejka „Flirt”. Dzięki inwestycji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google