Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wymiana danych między systemami informatycznymi z wykorzystaniem plików XML.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wymiana danych między systemami informatycznymi z wykorzystaniem plików XML."— Zapis prezentacji:

1 Wymiana danych między systemami informatycznymi z wykorzystaniem plików XML

2 Dlaczego warto? Wymiana danych za pomocą plików XML daje wymierne korzyści obu współpracującym firmom, oszczędzając czas na wprowadzaniu tych samych danych do dwóch różnych systemów. W skrócie - wybrane dane wprowadzane do Państwa systemu, będą automatycznie wysyłane do systemu firmy.

3 Jak to działa? Po wprowadzeniu do Państwa systemu danych WZ bądź Awizo zostaną one wysłane na nasz serwer skąd zostaną automatycznie zaimplementowane do systemu magazynowego. serwer system magazynowy w Państwa firmie system magazynowy

4 Co to jest ten xml? XML to format pliku, który pozwala w łatwy sposób zapisać w nim treści opisane etykietą. Przykładowo w pliku XML możemy zapisać informacje o awizacji / WZ. Plik ten może zawierać przykładowe dane: Awizo: numer awiza identyfikator klienta uwagi adres odbiorcy nazwę towaru ilość towaru WZ: numer zlecenia SKU dostawca adres dostawcy ilość towaru

5 Jak zacząć? Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć z nami wymianę danych pomiędzy systemami magazynowymi, wystarczy się z nami skontaktować. nasi informatycy w porozumieniu z Państwa informatykami zrobią resztę. Zapraszamy do współpracy!

6 Zaufaj doświadczeniu!


Pobierz ppt "Wymiana danych między systemami informatycznymi z wykorzystaniem plików XML."

Podobne prezentacje


Reklamy Google