Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA SZYMON BURDZY 179842 KrDzTo 1011a.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA SZYMON BURDZY 179842 KrDzTo 1011a."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA SZYMON BURDZY 179842 KrDzTo 1011a

2 Plan Prezentacji Ćwiczenie 1 Ćwiczenie 2 Ćwiczenie 3 Ćwiczenie 4

3 Ćwiczenie 1 W tym ćwiczeniu w notatniku opisywałem swój życiorys i po przez TCM udostępniałem go w sieci.

4 Życiorys ZYCIORYS Nazywam sie Szymon Burdzy. Urodzilem sie w Stalowej Woli w roku W Stalowej Woli mieszkam juz od 20 lat. Stalowa Wola jest bardzo znana. Powstala w W Stalowej Woli jest wiele fabryk. Sa produkowane w mojej miejscowosci koparki oraz ladowarki. Obecnie jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 27. Obecnie mieszkam na Podgorzu w Krakowie. W mieszkaniu dwu pokojowym. Krakow to bardzo piekne i zabytkowe miasto. W Krakowie jest wiele zabytkow: Bazylika Mariacka czy Wawel. Swoje dalsze plany wiaze z Krakowem. Mam liczna rodzine. Lubimy sie bardzo odwiedzac. Bardzo lubie podrozowac. Zwiedzilem juz Europe, Afryke, Azje i Ameryke Polnocna. Bardzo lubie podrozowac. Najbardzeij na wakacjach lubie lezec na lerzaku i sie wygrzewac do slonca. Lubie tez bardzo sporty zimowe. Jerzdze na nartach i lyzwach. Bardzo lubie jezdzic na nartach w Alpach. Chodzilem do szkoly podstawowej, gimnazjum i liceum. Tak wogole to czasy szkolne bardzo milo wspominam. Co tam sie nie dzialo: gralc Obennie prezydentem Rzeczy Poispolitej jest Bronislaw Komorowki. Jeszt on prezydentem od 2010 roku. Premierem Polski jest Donald Tusk. Bardzo lubie sledzic polityke. jest ona bardzo cviekawa i barwna. W Polsce jest obecnie wiele parti politycznych, ktore na wzajem sie scieraja. najwieksze partie w Polsce to Prawo i Sprawoiedliwosc, Platforma Obywatelska, Twoj Ruch itp. W Polsce jest wiele partii. Polska powstala w 996r przez Mieszka I. Obecnie na swiecie jest duzy konflikt na Ukranie. Polacy bardzo wspieraja Ukraincow. Historia Polakow i Ukraincow jest jedna. Kiedys te ziemie nalezaly do Polski. barddzo lubie czytac ksiazki. Ksiazki sa bardzo ciekawe. Mozna sie z nich wiele dowiedziec o historii. Francja to dzikusy, nie chca nikomu nigdy pomoc i tak ze tego jest fajnie. Obecnie siedze na informatyce i pisze tekst. Wczaraj Polska przegrala z Szkocja. co to ma byc. Ale za to skoczkowie sa niezli. Kamil Stoch w Soczi zdobyl dwa indywidualne medale w skokach narciarskich. Brawo Panie Kamilu. Jestes wielki. Sto ch pewnie uczyl sie od Adama Malysza. Naszego wielkiego mistrza. No i tak. Polsla jest fajna. Idfzie wiosna trzeba by na jakie wakacje pojechac nno ale jeszcze nie wiem gdzie, moze na Kanary albo do Egiptu. Naprawde jeszcze nie wiem. Pilsudski to dobry gosc. Ale on tych Bolszewikow zaszkoczzyl w 1920 roku po Warszawa. Na maturze zdawalem jezyk polski, matematyke, jezyk angielki oraz historie. Ciekawe co bedzie teraz na Krymie. Ciekawe czy Francja pomoze. Nic z tego nie bedzie. Takze jest cieplo i kwiatki zaczyanja kwitnac. Idzie wiosna.

5 Ćwiczenie 2 To ćwiczenie polegało na tym, że życiorys, który pisaliśmy na ćwiczeniu pierwszym zapisywaliśmy jako PDF.

6 Życiorys jako PDF ŻYCIORYS
Nazywam Sie Szymon Burzy. Urodziłem Sie w Stalowej Woli w roku W Stalowej Woli mieszkam juz od 20 lat. Stalowa Wola jest bardzo znana. Powstała w W Stalowej Woli jest wiele fabryk. SA produkowane w mojej miejscowości koparki oraz ładowarki. Obecnie jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 27. Obecnie mieszkam na Podgórzu w Krakowie. W mieszkaniu dwu pokojowym. Krakowa to bardzo piękne i zabytkowe miasto. W Krakowie jest wiele zabytkowa: Bazylika Mariacka czy Wawel. Swoje dalsze plany wiąże z Krakowem. Mam liczna rodzinne. Lubimy Sie bardzo odwiedzać. Bardzo klubie podróżować. Zwiedziłem juz Europie, Afrykę, Azje i Amerykę Północna. Bardzo klubie podróżować. Najbardziej na wakacjach klubie leżeć na leżaku i Sie wygrzewać do słońca. Klubie tez bardzo sporty zimowe. Jerdze na nartach i łyżwach. Bardzo klubie jeździć na nartach w Alpach. Chodziłem do szkolmy podstawowej, gimnazjum i liceum. Tak mogole to czasy szkolne bardzo milo wspominam. Co tam Sie nie działo. Teraz prezydentem Rzeczy Pospolitej jest Bronisław Komorowski? Jest on prezydentem od 2010 roku. Premierem Polski jest Donald Tusk. Bardzo klubie śledzić politykę. Jest ona bardzo ciekawa i barwna. W Polsce jest obecnie wiele partii politycznych, które na wzajem Sie ścierają. największe partie w Polsce to Prawo i Sprawoiedliwosc, Platforma Obywatelska, Twoja Ruch itp. W Polsce jest wiele partii. Polska powstała w 996r przez Mieszka I. Obecnie na sowiecie jest druzy konflikt na Ukaranie. Polacy bardzo wspierają Ukraińców. Historia Polakowi i Ukraińców jest jedna. Kiedyś te ziemie należały do Polski. Bardzo klubie czytać ksiązki. Ksiązki asa bardzo ciekawe. Moszna Sie z nich wiele dowiedzieć się o historii. Francja to dzikusy, nie Chyca nikomu nigdy pomoc i tak ze tego jest fajnie. Obecnie siedzeń na informatyce i pisze tekst. Wczoraj Polska przegrała z Szkocja. Co to ma Bryc? Ale za to skoczkowie asa nieźli. Kamil Stoch w Soczi zdobyli dwa indywidualne medale w skokach narciarskich. Brawo Panie Kamilu. Jesteś wielki. Naszego wielkiego mistrza. No i tak. Polska jest fajna. Fidzie wiosna trzeba by, na jakie wakacje pojechać Anno, ale jeszcze nie wiem gdzie, mocze na Kanary albo do Egiptu. Naprawdę jeszcze nie wiem. Piłsudski to dobry gość. Ale on tych Bolszewikowi zaszkoczzyl w 1920 roku po Warszawa. Na maturze zdawałem jerzyk polski, matematykę, jerzyk angielki oraz historie. Ciekawe, co biedzie teraz na Krymie. Ciekawe czy Francja pomorze. Nic z tego nie biedzie. Także jest cieplno i kwiatki zaczyanja kwitnąc. Idzie wiosna.

7 Ćwiczenie 3 Jako ćwiczenie 3 na zajęciach z Informatyki pisaliśmy w programie Word wzory chemiczne oraz wykonaliśmy rysunek. Następnie zapisaliśmy to jako PDF.

8 Wzory chemiczne i rysunek

9 Ćwiczenie 4 Na zajęciach wykonywaliśmy listę obecności wszystkich członków grupy 1011 oraz wykres funkcji. Ćwiczenie zostało wykonane w programie Excel.

10 Wykres funkcji i lista osób

11 Ćwiczenie 5 Na piątych zajęciach w programie Excel wykonywaliśmy listę płac używając odpowiednich funkcji

12 Lista płac


Pobierz ppt "PREZENTACJA SZYMON BURDZY 179842 KrDzTo 1011a."

Podobne prezentacje


Reklamy Google