Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gr. 2012b. 1- podpis 2- spis treści 3- strona tytułowa 4- tekst niesformatowany 5- tekst sformatowany DOC WORD 6- REAKCJE 7- RYSUNEK 8- LISTA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gr. 2012b. 1- podpis 2- spis treści 3- strona tytułowa 4- tekst niesformatowany 5- tekst sformatowany DOC WORD 6- REAKCJE 7- RYSUNEK 8- LISTA."— Zapis prezentacji:

1 Gr. 2012b

2 1- podpis 2- spis treści 3- strona tytułowa 4- tekst niesformatowany 5- tekst sformatowany DOC WORD 6- REAKCJE 7- RYSUNEK 8- LISTA

3

4 Nazywam sie Sylwia Swiatko, urodzilam sie 07.07.1989r w Gdowie. Rodzice Franciszek Maria Swiatko, brat Tomasz lat 26.Obecnie mieszkam w Gdowie. Do podstawowki i gimnazjum chodzilam w Gdowie w sumie 6 klas podstawowki plus 3 lata gimnazjum. Technikum Hotelarskie w Wieliczce 4 letnie. Matura zdana bardzo dobrze, oraz egzamin zawodowy -. Rok przerwy i Studia Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie kierunek Towaroznawstwo. Odbylam praktyki w hotelach : Turowka Wieliczka, Clasic Wieliczka, Europejski Krakow, Novotel Krakow. W czasie wakacji pracowalam w hotelu Ibis Krakow. Pracowalam ponad rok w hotelu "Sheraton" krakow, 6 miesiecy w hotelu "Park inn" obecnie pracuje w sklepie "Galeria Rozmaitosci" Wieliczka jak sama nazwa brzmi same rozmaitosci Po ukonczeniu studiow chcialabym pracowac w zawodzie w ktorym obecnie sie ucze, oczywiscie moje zycie nie konczy sie tylko na pracy i nauce... Glownym priorytetem jest rodzina. Wybudowanie domu i jakies zycie na poziomie, co w naszych czasach jest ciezkie. Jak widac duzo bezrobotnych mlodych ludzi nie miejacych co zrobic ze swoim zyciem... Lubie podrozowac, zwiedzac nowe ciekawe miejsca, poznawac nowych interesujacych ludzi, kazdy z nas jest na swoj sposob inny ciekawy, od kazdego mozna sie cos nowego nauczyc. Chcialabym jeszcze duzo zobaczyc, mam duze marzenia zwiazane ze zwiedzaniam lecz niestety takie zycie, ze nie da sie wszystkiego. Moim hobby jest sport - gralam w kosza ok 6 lat, plywac jezdzic na rowerze, fotografia, krajobraz i ludzi. Lubie jezdzic samochodem zdalam prawo jazdy majac 18 lat, byl to najgorszy egzamin w moim zyciu, matura do tego to byla pestka, bardzo latwa. Obecnie sprzedalam samochod golfa 3 na paliwo, ktory bardzo duzo palil gdyz mial silnik 1,8 i jestem w poszukiwaniach jakiegos malego kobiecego samochodu na gaz. Mam bardzo duzo marzen ktore probuje realizowac ale aby spelnic wszystkie marzenia musialabym wygrac w lotto - tylko czy bylabym wtedy szczesliwa? Nie wiem co tu jeszcze mozna pisac moglabym opisywac jakies historie z zycia, ale niektorych moglabym zanudzic.

5 Nazywam sie Sylwia Świątko, urodziłam sie 07.07.1989 r. w Gdowie. Rodzice Franciszek Maria Świątko, brat Tomasz lat 26.Obecnie mieszkam w Gdowie.Gdowie Do podstawówki i gimnazjum chodziłam w Gdowie w sumie 6 klas podstawówki plus 3 lata gimnazjum. Technikum Hotelarskie w Wieliczce 4 letnie. Matura zdana bardzo dobrze, oraz egzamin zawodowy -. Rok przerwy i Studia Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - kierunek Towaroznawstwo.gimnazjum Technikum Hotelarskie Odbyłam praktyki w hotelach : Turówka Wieliczka, Clasic Wieliczka, Europejski Kraków, Novotel Kraków. W czasie wakacji pracowałam w hotelu Ibis Kraków.Turówka WieliczkaClasic WieliczkaEuropejski, Novotel KrakówIbis Kraków. Pracowałam ponad rok w hotelu "Sheraton" Kraków, 6 miesięcy w hotelu "Park Inn" obecnie pracuje w sklepie "Galeria Rozmaitości" Wieliczka jak sama nazwa brzmi same rozmaitości "Sheraton"Park Inn Po ukończeniu studiów chciałabym pracować w zawodzie w którym obecnie sie uczę, oczywiście moje życie nie kończy sie tylko na pracy i nauce... Głównym priorytetem jest rodzina. Wybudowanie domu i jakieś życie na poziomie, co w naszych czasach jest ciężkie. Jak widać dużo bezrobotnych młodych ludzi nie miejących co zrobić ze swoim życiem... Lubię podróżować, zwiedzać nowe ciekawe miejsca, poznawać nowych interesujących ludzi, każdy z nas jest na swój sposób inny ciekawy, od każdego można sie cos nowego nauczyć. Chciałabym jeszcze dużo zobaczyć, mam duże marzenia związane ze zwiedzaniem lecz niestety takie zycie, ze nie da sie wszystkiego.podróżować Moim hobby jest sport - grałam w kosza ok 6 lat, pływać jeździć na rowerze, fotografia, krajobraz i ludzi. Lubię jeździć samochodem zdałam prawo jazdy mając 18 lat, był to najgorszy egzamin w moim życiu, matura do tego to była pestka, bardzo łatwa.fotografia Obecnie sprzedałam samochód golfa 3 na paliwo, który bardzo dużo palił gdyż miał silnik 1,8 i jestem w poszukiwaniach jakiegoś małego kobiecego samochodu na gaz. Mam bardzo dużo Marzen które próbuje realizować ale aby spełnić wszystkie marzenia musiałabym wygrać w lotto - tylko czy byłabym wtedy szczęśliwa? lotto Nie wiem co tu jeszcze można pisać mogłabym opisywać jakieś historie z życia, ale niektórych mogłabym zanudzić.

6

7

8


Pobierz ppt "Gr. 2012b. 1- podpis 2- spis treści 3- strona tytułowa 4- tekst niesformatowany 5- tekst sformatowany DOC WORD 6- REAKCJE 7- RYSUNEK 8- LISTA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google