Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili...................................................................

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili..................................................................."— Zapis prezentacji:

1 Rundka po knajpach z kumplami zł Kilka kolejek tequili zł Lufa wypalona z kolegami zł Świadomość, że bzykasz się na ulicy, a nie w łóżku bezcenne !

2 Mała czarna zł Koktaile dla twoich koleżanek zł Najtańszy aparat fotograficzny zł Świadomość, że na zdjęciu każdy może zobaczyć, że nie nosisz majtek bezcenne !

3 Kolacja w Burger King zł Taksówka na bal kończący szkołę zł Butelka taniego wina zł Świadomość, że zrobiono ci zdjęcie z ręką w majtkach koleżanki bezcenne !

4 Cena książki „1000 sposobów na uwiedzenie kobiety“ zł Wstęp na dyskotekę zł Alkohol dla nowej znajomej zł Świadomość, że zrobiono ci zdjęcie, kiedy stosujesz sposób numer bezcenne !

5 Kwiaty na urodziny koleżanki zł Perfumy (prezent urodzinowy) zł Nowy zamek do sypialni zł Świadomość, że zamek nie zadziałał bezcenne !

6 Są rzeczy, których nie można kupić. Za wszystkie inne zapłacisz kartą Mastercard.


Pobierz ppt "Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili..................................................................."

Podobne prezentacje


Reklamy Google