Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili...................................................................

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili..................................................................."— Zapis prezentacji:

1 Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili................................................................... 60 zł Lufa wypalona z kolegami........................................................ 30 zł Świadomość, że bzykasz się na ulicy, a nie w łóżku..................................... bezcenne !

2 Mała czarna.................................................................. 400 zł Koktaile dla twoich koleżanek...................................... 120 zł Najtańszy aparat fotograficzny...................................... 30 zł Świadomość, że na zdjęciu każdy może zobaczyć, że nie nosisz majtek..................................... bezcenne !

3 Kolacja w Burger King......................................................... 47 zł Taksówka na bal kończący szkołę...................................... 60 zł Butelka taniego wina............................................................. 6 zł Świadomość, że zrobiono ci zdjęcie z ręką w majtkach koleżanki.................................................... bezcenne !

4 Cena książki „1000 sposobów na uwiedzenie kobiety“..................... 52 zł Wstęp na dyskotekę........................................................................... 10 zł Alkohol dla nowej znajomej.............................................................. 100 zł Świadomość, że zrobiono ci zdjęcie, kiedy stosujesz sposób numer 356........................................................... bezcenne !

5 Kwiaty na urodziny koleżanki............................................................. 60 zł Perfumy (prezent urodzinowy)......................................................... 100 zł Nowy zamek do sypialni.................................................................... 10 zł Świadomość, że zamek nie zadziałał........................... bezcenne !

6 Są rzeczy, których nie można kupić. Za wszystkie inne zapłacisz kartą Mastercard.


Pobierz ppt "Rundka po knajpach z kumplami............................................ 100 zł Kilka kolejek tequili..................................................................."

Podobne prezentacje


Reklamy Google