Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r., i zostały uznane za foto roku. Jedna z nich była opublikowana na pierwszej stronie New York Times jako nadzwyczajne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r., i zostały uznane za foto roku. Jedna z nich była opublikowana na pierwszej stronie New York Times jako nadzwyczajne."— Zapis prezentacji:

1 Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r., i zostały uznane za foto roku. Jedna z nich była opublikowana na pierwszej stronie New York Times jako nadzwyczajne wydarzenie. W artykule, przedstawianą historię nazwano pięknym hymnem Życia Autor nieznany

2 Na zdjeciu widzimy mające 21 tygodni dziecko, Samuela Arnasa, u którego zdiagnozowano cierń bífida, zniekształcenie, które nie pozostawia nadziei przeżycia, chyba że zostanie zastosowana interwencja śródmaciczna. Dr. Bruner, po wielu badaniach dokonanych w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Vanderbilt, w Nashville, w Tennessee, poinformował, że jest w stanie przeprowadzić taką operację dziecka w łonie matki.

3 Dr. Bruner kończył udaną operację, kiedy Samuel, przez otwarte jeszcze rozcięcie, wystawił swoja malutką rączkę i uchwycił palec zdumionego lekarza. Podczas operacji chirurg wykonał normalne cesarskie cięcie, wydobył macicę i zrobił w niej nieduże poprzeczne nacięcie, przez które operował malutkiego Samuela.

4 New York Times Times zatytułował zdjęcie Hand of Hope (Ręka nadziei)

5 Chirurg powiedział, że chwila, kiedy rączka Samuela trzymała jego palec, jakby dziękując mu za dar życie, była najbardziej wzruszającą w jego życiu. Lekarz przez kilka sekund, kiedy Samuel trzymał jego palec, pozostawał jak skamieniały, co pozwoliło na wykonanie zdjęć.

6 Matka Samuela powiedziała, że po zobaczeniu zdjęć płakała przez kilka dni.

7 Samuel po kilku miesiącach... Oto Samuel.. Żyje życiem w 100% normalnym.

8 ..I czy będziemy jeszcze pytać, dlaczego aborcja byłaby zbrodnią??

9 .. I czy będziemy jeszcze pytać czy Bóg istnieje?

10 .. Niech historia Samuela poruszy Twoje serce,..i niech Ci Bóg błogosławi. cze ść


Pobierz ppt "Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r., i zostały uznane za foto roku. Jedna z nich była opublikowana na pierwszej stronie New York Times jako nadzwyczajne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google