Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Siostry Boskiego Zbawiciela SALWATORIANKI. Założyciele Ks. Franciszek od Krzyża Jordan Bł. Maria od Apostołów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Siostry Boskiego Zbawiciela SALWATORIANKI. Założyciele Ks. Franciszek od Krzyża Jordan Bł. Maria od Apostołów."— Zapis prezentacji:

1 Siostry Boskiego Zbawiciela SALWATORIANKI

2 Założyciele Ks. Franciszek od Krzyża Jordan Bł. Maria od Apostołów

3 SALUS TUA EGO SUM Zbawieniem Twoim Jestem Ja

4 Kaplica Sióstr Salwatorianek Goczałkowice - Zdrój

5 Dzień wstąpienia do postulatu i nowicjatu

6 ŚLUBY

7 JUBILEUSZ

8 APOSTOLATY: wychowanie i nauczanie: żłobek, przedszkole, katecheza, prowadzenie gimnazjum, praca z młodzieżą i dziećmi niesłyszącymi, praca naukowa na wyższej uczelni, wychowanie i nauczanie: żłobek, przedszkole, katecheza, prowadzenie gimnazjum, praca z młodzieżą i dziećmi niesłyszącymi, praca naukowa na wyższej uczelni, duszpasterstwo młodzieży: rekolekcje, dni skupienia, pielgrzymki, udział w życiu RMS-u, duszpasterstwo młodzieży: rekolekcje, dni skupienia, pielgrzymki, udział w życiu RMS-u, terapia uzależnień – pomoc psychologiczna, terapia uzależnień – pomoc psychologiczna, towarzyszenie duchowe, towarzyszenie duchowe, sekretarki w Domach Rekolekcyjnych Salwatorianów, sekretarki w Domach Rekolekcyjnych Salwatorianów, w szpitalach i opieka nad starszymi ludźmi, w szpitalach i opieka nad starszymi ludźmi, pomoc bezdomnym i głodnym, pomoc bezdomnym i głodnym, organistki, zakrystianki, posługa w domu, organistki, zakrystianki, posługa w domu, misje: Kongo, Ukraina oraz Włochy, Węgry, Ziemia Święta, misje: Kongo, Ukraina oraz Włochy, Węgry, Ziemia Święta, modlitwę i cierpienie chore i starsze siostry ofiarują za zbawienie świata. modlitwę i cierpienie chore i starsze siostry ofiarują za zbawienie świata.

9

10

11

12

13

14


Pobierz ppt "Siostry Boskiego Zbawiciela SALWATORIANKI. Założyciele Ks. Franciszek od Krzyża Jordan Bł. Maria od Apostołów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google