Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dni o Brazylii w świetlicy szkolnej. W związku z trwającym karnawałem, obchodziliśmy Dni o Brazylii. Właśnie w tym kraju ma miejsce najsłynniejszy karnawał.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dni o Brazylii w świetlicy szkolnej. W związku z trwającym karnawałem, obchodziliśmy Dni o Brazylii. Właśnie w tym kraju ma miejsce najsłynniejszy karnawał."— Zapis prezentacji:

1 Dni o Brazylii w świetlicy szkolnej

2 W związku z trwającym karnawałem, obchodziliśmy Dni o Brazylii. Właśnie w tym kraju ma miejsce najsłynniejszy karnawał na świecie, z charakterystyczną sambą, pięknymi strojami, tłumnymi, kolorowymi ulicznymi przemarszami. W dniach od 28.01.13r. do 1.02.13r. wychowankowie świetlicy mieli możliwość poznać podstawowe informacje o tym egzotycznym państwie - flagę, godło, stolicę, hymn, położenie geograficzne, ciekawostki ze świata roślin i zwierząt. Obejrzeć albumy, fotografie, gazety, film, bajkę co pozwoliło dzieciom przybliżyć wiadomości o tym kraju. Uwieńczeniem Dni o Brazylii była karnawałowa dyskoteka przy dźwiękach brazylijskich przebojów: samby, lambady i innych.

3 Podróż do Brazylii

4 Wystawki i malowanki

5 Karnawałowe tańce

6

7


Pobierz ppt "Dni o Brazylii w świetlicy szkolnej. W związku z trwającym karnawałem, obchodziliśmy Dni o Brazylii. Właśnie w tym kraju ma miejsce najsłynniejszy karnawał."

Podobne prezentacje


Reklamy Google