Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ODMAWIAJ JĄ, NAWET JEŚLI NIE CZUJESZ TAKIEJ POTRZEBY, ZAJMIE CI ONA TYLKO MINUTĘ/ To jest jedna z najlepszych modlitw, jakie kiedykolwiek czytałem. Mimowolnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ODMAWIAJ JĄ, NAWET JEŚLI NIE CZUJESZ TAKIEJ POTRZEBY, ZAJMIE CI ONA TYLKO MINUTĘ/ To jest jedna z najlepszych modlitw, jakie kiedykolwiek czytałem. Mimowolnie."— Zapis prezentacji:

1

2 ODMAWIAJ JĄ, NAWET JEŚLI NIE CZUJESZ TAKIEJ POTRZEBY, ZAJMIE CI ONA TYLKO MINUTĘ/ To jest jedna z najlepszych modlitw, jakie kiedykolwiek czytałem. Mimowolnie ją przeczytałem.... I zrozumiałem, że Strach przed człowiekiem to sidło, kto ufa Panu, bezpieczny Prz. 29, 25

3 Nawet nie wiesz Kiedy Bóg chce Ci pobłogosławić!! Boże sprawy dokonują się, gdy ich najmniej oczekujesz!!!!!!!!

4 Kochany Panie, dziękuję Ci za dzień dzisiejszy, Dzięki Ci, że widzę i słyszę tego poranka. Cieszę się, że jesteś Bogiem który przebacza i rozumie.

5 Tyle już uczyniłeś dla mnie i wciąż mi błogosławisz. Przebacz mi dziś wszystko, cokolwiek zrobiłem, powiedziałem lub pomyślałem, a co Ci się nie spodobało.

6 Teraz proszę Cię o wybaczenie. Proszę Cię, zachowaj mnie od niebezpieczeństwa i krzywdy. Pomóż mi rozpocząć ten dzień z nową siłą i wdzięcznością. Pozwól mi wykorzystać każdy dzień bym z czystym umysłem słuchał Ciebie.

7 Wiem, że kiedy nie mogę się modlić, Ty słuchasz mego serca. Działaj przeze mnie, Panie. Błogosław mi, bym był błogosławieństwem dla innych. Daj mi siłę, bym mógł pomagać słabym... Daj mi nadzieję, bym miał słowa zachęty dla innych. Proszę Cię za zagubionymi, którzy nie mogą odnaleźć drogi.

8 Otwórz horyzonty mego umysłu bym umiał wszystko przyjąć. Nie pozwól mi jęczeć i płakać nad sprawami, nad którymi nie mam władzy. Spraw, bym zachował się godnie w skrajnych okolicznościach.

9 Proszę za tymi, którzy są pokrzywdzeni i niezrozumiani. Proszę za tych którzy nie zaznali serdecznych relacji z Tobą. Proszę za tych, którzy usuną tę modlitwę bez podzielenia się nią z innymi. Proszę Cię za tych, którzy nie wierzą.

10 Dziękuję Ci, że wierzę iż Bóg odmienia ludzi i ma władzę nad wszystkim. Proszę Cię za wszystkimi mymi braćmi i siostrami. Za wszystkimi i każdym z osobna członkiem ich rodzin. Modlę się o pokój, miłość i radość w ich domach; niech wszystkie ich potrzeby będą zaspokojone.

11 Modlę się za każdego, kto to czyta by wiedział, że nie ma problemów, okoliczności, lub sytuacji większych niż Bóg. Każda walka z Twą pomocą jest do wygrania. Proszę Cię, by te słowa pozostały w sercach tych, którzy je czytają w imię Jezusa. Amen!

12 Boże, kocham Cię i potrzebuję Ciebie. Zamieszkaj w mym sercu.

13 Prześlij tę modlitwę dalej. Niech i inni z niej skorzystają. Pomódl się także za tego, kto Ci tę modlitwę przysłał.


Pobierz ppt "ODMAWIAJ JĄ, NAWET JEŚLI NIE CZUJESZ TAKIEJ POTRZEBY, ZAJMIE CI ONA TYLKO MINUTĘ/ To jest jedna z najlepszych modlitw, jakie kiedykolwiek czytałem. Mimowolnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google