Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Droga krzyżowa. 1.Jezus skazany na śmierć. Panie Boże, przepraszam Cię za to, że przez moje grzechy zostałeś skazany na śmierć, dziękuje, że pozwalasz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Droga krzyżowa. 1.Jezus skazany na śmierć. Panie Boże, przepraszam Cię za to, że przez moje grzechy zostałeś skazany na śmierć, dziękuje, że pozwalasz."— Zapis prezentacji:

1 Droga krzyżowa

2 1.Jezus skazany na śmierć. Panie Boże, przepraszam Cię za to, że przez moje grzechy zostałeś skazany na śmierć, dziękuje, że pozwalasz nam żyć tak długi czas i proszę aby nasze życie było pełne szczęścia

3 2.Jezus bierze krzyż na ramiona. Przepraszam Cię, Jezu za to, że dźwigałeś moje grzechy, dziękuje za to, że pozwalasz nam uwolnić się od niektórych podczas spowiedzi świętej oraz proszę abyśmy potrafili unieść swoje grzechy. Przepraszam Cię, Jezu za to, że dźwigałeś moje grzechy, dziękuje za to, że pozwalasz nam uwolnić się od niektórych podczas spowiedzi świętej oraz proszę abyśmy potrafili unieść swoje grzechy.

4 3.Jezus upada pod krzyżem. Moje grzechy były zbyt ciężkie abyś mógł je unieść, przepraszam Cię za to, że pod ich ciężarem upadałeś. Dziękuje za to, że po każdym Twoim upadku podnosiłeś się, proszę abyśmy my też mieli siłę podnosić się po naszych upadkach. Moje grzechy były zbyt ciężkie abyś mógł je unieść, przepraszam Cię za to, że pod ich ciężarem upadałeś. Dziękuje za to, że po każdym Twoim upadku podnosiłeś się, proszę abyśmy my też mieli siłę podnosić się po naszych upadkach.

5 4.Jezus spotyka Swą Świętą Matkę Przepraszam Cię, Panie, że musiałeś oglądać łzy swojej matki, dziękuje, że pozwalasz cieszyć się nam życiem i proszę Cię aby moja mama nigdy nie płakała ze smutku. Przepraszam Cię, Panie, że musiałeś oglądać łzy swojej matki, dziękuje, że pozwalasz cieszyć się nam życiem i proszę Cię aby moja mama nigdy nie płakała ze smutku.

6 5.Szymon Cyrenejczyk pomaga nieść krzyż. Panie, nie miałeś siły by nieść ten krzyż obciążony moimi grzechami, przepraszam Cię za to. Dziękuje, że tak jak Szymon Cyrenejczyk pomagasz nam w trudnych sytuacjach, proszę o to, abyśmy nauczyli się pomagać innym tak jak ty pomagasz nam. Panie, nie miałeś siły by nieść ten krzyż obciążony moimi grzechami, przepraszam Cię za to. Dziękuje, że tak jak Szymon Cyrenejczyk pomagasz nam w trudnych sytuacjach, proszę o to, abyśmy nauczyli się pomagać innym tak jak ty pomagasz nam.

7 6.Weronika ociera twarz Jezusowi. Panie, przepraszam Cię za to, że podczas tych męczarni wylałeś tyle łez. Dziękuje za to, że mimo to, że wiedziałeś, że tak będzie nie poddałeś się i wypełniłeś wolę ojca.Proszę Cię abyśmy my również byli zdolni do poświęceń. Panie, przepraszam Cię za to, że podczas tych męczarni wylałeś tyle łez. Dziękuje za to, że mimo to, że wiedziałeś, że tak będzie nie poddałeś się i wypełniłeś wolę ojca.Proszę Cię abyśmy my również byli zdolni do poświęceń.

8 7.Jezus znowu upada pod krzyżem Panie Jezu, proszę, daj nam siły abyśmy nie byli obojętni na upadki innych osób i potrafili im służyć pomocą. Przepraszam Cię za to, że moje liczne grzechy spowodowały twoje upadki. Dziękuje za wzór bycia człowiekiem. Panie Jezu, proszę, daj nam siły abyśmy nie byli obojętni na upadki innych osób i potrafili im służyć pomocą. Przepraszam Cię za to, że moje liczne grzechy spowodowały twoje upadki. Dziękuje za wzór bycia człowiekiem.

9 8.Jezus pociesza płaczące niewiasty z Jerozolimy Przepraszam Cię za to, że tyle łez zostało przez Ciebie wylanych, dziękuje, że pozwalasz nam cieszyć się życiem. Proszę aby nasze życie było pełne szczęścia. Przepraszam Cię za to, że tyle łez zostało przez Ciebie wylanych, dziękuje, że pozwalasz nam cieszyć się życiem. Proszę aby nasze życie było pełne szczęścia.

10 9.Jezus upada pod krzyżem po raz trzeci. Twe upadki były liczne i bolesne dlatego Cię przepraszam. Dziękuje, że nam pozwalasz się podnosić po naszych upadkach. Twe upadki były liczne i bolesne dlatego Cię przepraszam. Dziękuje, że nam pozwalasz się podnosić po naszych upadkach.

11 10.Jezus obdarty z szat. Zostałeś wyśmiany i poniżony, przepraszam Cię za to. Dziękuje za Twoją moc przebaczania i proszę o to abyśmy i my potrafili wybaczać. Zostałeś wyśmiany i poniżony, przepraszam Cię za to. Dziękuje za Twoją moc przebaczania i proszę o to abyśmy i my potrafili wybaczać.

12 11.Jezus przybity do krzyża. Twe cierpienie było spowodowane naszymi grzechami przez co Cię przepraszam. Dziękuje Ci, że nam wybaczyłeś i proszę abyśmy potrafili obyć się od wszelkiego cierpienia. Twe cierpienie było spowodowane naszymi grzechami przez co Cię przepraszam. Dziękuje Ci, że nam wybaczyłeś i proszę abyśmy potrafili obyć się od wszelkiego cierpienia.

13 12.Jezus umiera na krzyżu. Przepraszam Cię, Jezu za to, że za moje grzechy musiałeś umrzeć na krzyżu, dziękuję Ci,że zrobiłeś to dla nas –grzeszników. Proszę aby nasze życie trwało długo i było pełne szczęścia. Przepraszam Cię, Jezu za to, że za moje grzechy musiałeś umrzeć na krzyżu, dziękuję Ci,że zrobiłeś to dla nas –grzeszników. Proszę aby nasze życie trwało długo i było pełne szczęścia.

14 13.Zdjęcie Jezusa z krzyża. Wybacz nam, Jezu, za te liczne grzechy, które popełniamy. Dziękuje Ci za to, że uwolniłeś nas od grzechu i wypełniłeś wolę ojca. Proszę Cię aby nie brakowało nam wiary. Wybacz nam, Jezu, za te liczne grzechy, które popełniamy. Dziękuje Ci za to, że uwolniłeś nas od grzechu i wypełniłeś wolę ojca. Proszę Cię aby nie brakowało nam wiary.

15 14.Złożenie Jezusa do grobu. Panie, zginąłeś za nas, za nasze grzechy dziękuję i przepraszam Cię za to. Proszę Cię aby nasze życie było pełne wiary. Panie, zginąłeś za nas, za nasze grzechy dziękuję i przepraszam Cię za to. Proszę Cię aby nasze życie było pełne wiary.

16 Dziękuje za uwagę Sandra Guźniczak 6b

17 Źródła http://www.voxdomini.com.pl/ http://www.voxdomini.com.pl/ http://www.voxdomini.com.pl/ http://www.duszki.pl/ http://www.duszki.pl/ http://www.duszki.pl/


Pobierz ppt "Droga krzyżowa. 1.Jezus skazany na śmierć. Panie Boże, przepraszam Cię za to, że przez moje grzechy zostałeś skazany na śmierć, dziękuje, że pozwalasz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google