Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POLSKA the Best Aż 5 milionów internautów czyta w pierwszej kolejności informacje o sukcesach Polaków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POLSKA the Best Aż 5 milionów internautów czyta w pierwszej kolejności informacje o sukcesach Polaków."— Zapis prezentacji:

1

2 POLSKA the Best Aż 5 milionów internautów czyta w pierwszej kolejności informacje o sukcesach Polaków.

3 POLSKA the Best Nasz portal opisuje: Zwycięstwa Osiągnięcia Sukcesy
...a jeśli klęski to te, które niosą mądrość i poczucie moralnego zwycięstwa. W tej chwili na rynku mediów internetowych brak jest portalu o takim profilu.

4 POLSKA the Best Polak pobił rekord w jeździe na rolkach tyłem.
Rekord Guinessa na najwięcej osób przebranych za drzewa należy do mieszkańców Gołuchowa w Wielkopolsce. Polacy pobili rekord Guinessa we Wrocławiu, gdzie aż 6346 gitarzystów zagrało wielki przebój Jimiego Hendrixa - Hey Joe.   Polskie Centrum Niezwykłych Nurkowań - Krokodyle zebrało aż 130 nurków, którzy pobili rekord wspólnego prasowania pod wodą.

5 Rodzina POLSKI the Best
Pistolet – autor książek min. Życie podziemne mężczyzny, blogger, wykładowca, specialista ds. zarzadzania. Kefas – autor, Dziennikarz Roku Gazety Wyborczej, PR Manager. Zespół - młodzi zdolni pasjonaci – studenci, dziennikarze, graficy, informatycy, itd.

6 Rodzina POLSKI the Best
Ty! – stażysta, depeszowiec, blogger, grafik, informatyk, dziennikarz, szef działu.

7 POLSKA musi być w tym the BEST!
POLSKA the Best Możesz pisać o tym co lubisz, co Cię kręci, o tym na czym się znasz. Jest jeden warunek. POLSKA musi być w tym the BEST! Działy tematyczne na naszym portalu min.: Muzyczka Stadion Narodowy (sport) Polska Szkoła Filmowa Polak w podróży Jadłodajnia Polski Art

8 Zasady współpracy ze stażystami
Staż – Zdalny Przed Tobą obowiązkowe studeckie praktyki. Zdecyduj się na współpracę z nami ON-LINE. Jeśli spodoba nam się Twój styl, po przepracowaniu 180 godzin zaprosimy Cię do stałej współpracy. Gwarantujemy świadectwo stażu. Staż w redakcji Jesteś z Trójmiasta? Zapraszamy do współpracy w redakcji. Jeśli spodoba nam się Twój styl, po trzech miesiącach (180 godzin) również zaprosimy do stałej współpracy. Gwarantujemy świadectwo stażu.

9 Współpraca z freelancerami
Poszukujemy osób, ktore identyfikują się z hasłem POLSKA the Best. Jeżeli chcesz z nami współpracować to zarejestruj sie na naszym portalu. Dołącz do rodziny POLSKA the Best i pstryknij sobie fajną, pozytywną fotkę z naszym logo. Razem ze zdjęciem wyślij swoją wcześniej niepublikowaną pracę (tekst, zdjęcie, film, grafikę) na adres: Każdą dobrą pracę zamieścimy na naszym portalu. Za piątą i KAŻDĄ następną pracę zamieszczoną na portalu otrzymasz 31 złotych.

10 Kogo szukamy? DZIENNIKARZ:
Masz lekkie pióro? Jesteś pasjonatem? Jesteś ciekawy świata? Napisz tekst do 1500 znaków. Przygotuj 4 zdania zajawki, sprofilowanej do facebooka, żeby promować Twój tekst na naszym fanpage’u. Zarejestruj sie na portalu w zakładce Rodzina PtB. Prześlij nam materiał. Za piąty opublikowany tekst płacimy 31 zł.

11 Kogo szukamy? BLOGER: Piszesz bloga albo masz pomysł na jego pisanie? Zacznij u nas albo przenieś do go do nas – zapraszamy na PtB Blog. Nie dajemy ograniczeń w pisaniu. Poza jednym – ZERO POLITYKI! Gwarantujemy promocję Twego bloga – codziennie masz szansę znaleźć się na stronie głównej PtB. A jeśli zainteresują się Tobą nasi reklamodawcy - możesz zarobić.

12 Kogo szukamy? RESEARCHER:
Znajdź interesującą informację dotyczącą polskich osiągnięć – nieważne w jakiej dziedzinie. Musi być zaskakująca, intrygująca. Ze zdjęciem. Podeślij nam krótką 4 zdaniową informację z fotografią. Przygotowując bazę dla autora naszych publikacji na portalu – zostajesz współautorem. A dzięki temu możesz zacząć zarabiać.

13 Kogo szukamy? GRAFIK: Rysujesz, malujesz, robisz banery we flash'u – pokaż nam swoje prace, wysyłając swoje projekty em. Najważniejsze, żeby kojarzyły się z hasłem: POLSKA the BEST! Najlepsze prace będziemy prezentować codziennie na stronie głównej portalu PtB. Za piątą wykorzystaną przez nas grafikę płacimy 31 zł.

14 Kogo szukamy? FILMOWIEC:
Nieważne, czy masz super profesjonalną kamerę czy aparat w telefonie – PtB i tak „widzi” po swojemu. Rejestruj to, co się dzieje wokół Ciebie – pamiętaj o haśle: POLSKA the Best! Szukaj celebrytów, niesamowitych zdarzeń, zaskakujących sytuacji – wyślij nam plik .mpeg. Za piąty wykorzystany materiał filmowy płacimy 31 zł.

15 Kogo szukamy? FOTOGRAF:
Robisz zdjęcia? Próbujesz swoich sił w fotografii? Pokaż nam swoje prace. Widzisz coś interesującego, niesamowitego, coś co powinno znaleźć się właśnie na naszym portalu? Zrób zdjęcie i natychmiast wyślij je do nas. Czekamy na zdjęcia – tylko do naszej wyłącznej dyspozycji. Za wyjątkowe fotografie, które umieścimy na portalu, ustalamy indywidualną stawkę.

16 Kogo szukamy? INFORMATYK:
Pomóż nam napisać dobry kod do naszego portalu, nadzorować bazy danych albo zajmować się utrzymaniem treści na serwerze. Współpracuj z nami zdalnie i w redakcji. Po przebytym stażu, zostajesz z nami – albo na umowie, albo jako freelancer.

17 Sklep POLSKA the Best Nasz portal będzie także ściśle powiązany z sklepem internetowym. Koszulki z polskimi noblistami, najciekawszymi wydarzeniami z historii Polski, znanymi muzykami, a także z postaciami z dobranocek czy polskich filmów - to tylko przykładowe towary.

18 Każdy towar planujemy promować tekstem.
Sklep POLSKA the Best Każdy towar planujemy promować tekstem.

19 Sklep POLSKA the Best A każdy tekst będziemy promować towarem

20 Gwarantujemy! Praktykę umożliwiającą zaliczenie obowiązkowych praktyk studenckich i szlifowanie zawodowych umiejętności. Kontakty z profesjonalistami tworzącymi redaktorski MEGATEAM z całej Polski. Prestiż - pracując pod własnym nazwiskiem w najbardziej rozpoznawalnym polskim portalu społecznościowym w Polsce. Pieniądze - po przebytym stażu lub po opublikowaniu czterech prac, za piątą i każdą następną 31 złotych.

21 Wchodzisz w to? Zostań członkiem rodziny POLSKA the Best! Kontakt:
POLSKA the BEST ul. Tetmajera 5 Gdańsk nr tel.:


Pobierz ppt "POLSKA the Best Aż 5 milionów internautów czyta w pierwszej kolejności informacje o sukcesach Polaków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google