Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TestTest. Tu znajdziesz 4 pytania. I jedno jako bonus. Powinieneś spontanicznie odpowiadać, możesz jednak też krótko się zastanowić. No, to jazda...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TestTest. Tu znajdziesz 4 pytania. I jedno jako bonus. Powinieneś spontanicznie odpowiadać, możesz jednak też krótko się zastanowić. No, to jazda..."— Zapis prezentacji:

1 TestTest

2 Tu znajdziesz 4 pytania. I jedno jako bonus. Powinieneś spontanicznie odpowiadać, możesz jednak też krótko się zastanowić. No, to jazda...

3 Pierwsze pytanie : Pierwsze pytanie : Bierzesz udział w wyścigu. Właśnie wyprzedziłeś drugiego. Na którym miejscu jesteś?

4 Odpowiedź : Odpowiedź : Jeśli uważasz, ze jesteś pierwszy, to BŁĄD! Przecież, jak wyprzedziłeś drugiego, to zajełeś jego miejsce, więc jesteś drugi… OK, nie daj sie zmylić, nie kombinuj za dużo i zastanawiaj sie krócej!

5 Drugie pytanie : Drugie pytanie : Gdy wyprzedziłeś tylko jedną osobę, na ktorej pozycij jesteś teraz?

6 Odpowiedź : Odpowiedź : Jeśli myślisz, że jesteś przedostatni, to znowu sie pomyliłeś. Powiedz mi, jak chcesz wyprzedzić OSTATNIEGO? Wszystko jasne?

7 Trzecie pytanie : Trzecie pytanie : Skomplikowana matematyka ! Ważne : Tylko liczyć w pamięci. Nie używaj ani kartki, ani kalkulatora. Start ! Weź 1000 i dodaj 40. A teraz dodaj jeszcze 1000. I jeszcze 30. I znowu 1000. Teraz dodaj jeszcze 20. I dołącz 1000. Jeszcze tylko 10. Jaka jest suma?

8 Odpowiedź : Odpowiedź : Wyszło ci 5000? Powinno być 4100. Nie wierzysz? No to weź kalkulator! Chyba dzisiaj nie jest twój dzień ! Ale może sie uda z następnym pytaniem...

9 Czwarte pytanie : Czwarte pytanie : Ojciec Marii ma pięć córek: 1. Nana 2. Nene 3. Nini 4. Nono Jak ma na imię piąta dziewczynka?

10 Odpowiedz: Odpowiedz: Nunu... ? NIE! Na pewno nie! Ma na imię Maria. Przeczytaj sobie jeszcze raz pytanie.

11 Bonus: A teraz Bonus: Niemowa chce sobie kupić szczoteczkę do zębów. Poprzez naśladowanie mycia zębów potrafi dać znać sprzedawcy, o co mu chodzi i oczywiście dostaje szczoteczkę do zębów. A teraz, co musi zrobić niewidomy, jeśli chce kupić okulary przeciwsłoneczne?

12 Odpowiedz : Odpowiedz : Potrzebuje tylko otworzyć usta i powiedzieć, że chce okulary… To bylo łatwe, nie? Wyslij ten test dalej, żeby frustrować inteligentnych znajomych !


Pobierz ppt "TestTest. Tu znajdziesz 4 pytania. I jedno jako bonus. Powinieneś spontanicznie odpowiadać, możesz jednak też krótko się zastanowić. No, to jazda..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google