Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

List – Zrywam z Tobą. Żołnierz stacjonujący w Afganistanie otrzymał taki oto liścik od swej dziewczyny, która pozostała w domu. Oto jego treść:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "List – Zrywam z Tobą. Żołnierz stacjonujący w Afganistanie otrzymał taki oto liścik od swej dziewczyny, która pozostała w domu. Oto jego treść:"— Zapis prezentacji:

1 List – Zrywam z Tobą

2 Żołnierz stacjonujący w Afganistanie otrzymał taki oto liścik od swej dziewczyny, która pozostała w domu. Oto jego treść:

3 Drogi Ricky, nie mogę dłużej kontynuować naszego związku. Dystans pomiędzy nami jest zbyt wielki. Muszę przyznać, że zdradziłam Cię dwukrotnie odkąd wyjechałeś i byłoby nie w porządku gdybym się nie przyznała, przepraszam. Proszę, zwróć moje zdjęcie, które Ci wysłałam wcześniej. Kocham, Betty

4 Żołnierz ze zranionymi uczuciami poprosił swych kolegów żołnierzy o różne fotki dziewczyn, sióstr, byłych narzeczonych, ciotek itp…którymi mogliby się z nim podzielić. Ricky do zdjęcia Becky dołączył 57 zdjęć najładniejszych kobiet zebranych od innych żołnierzy. Wrzucił je do koperty z taką oto notatką:

5 Droga Betty, Bardzo mi przykro ale nie za bardzo pamiętam kim ty do diabła jesteś. Proszę weź swój zdjęcie z tej sterty i odeślij mi resztę. Trzymaj się, Ricky


Pobierz ppt "List – Zrywam z Tobą. Żołnierz stacjonujący w Afganistanie otrzymał taki oto liścik od swej dziewczyny, która pozostała w domu. Oto jego treść:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google