Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza firma nosi nazwę „Art. Druk”. Jest ona nowa, ale szybko się rozwija. Składa się z 10 członków, uczniów 2LO w Ostrowie Wlkp. Siedziba znajduję się.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza firma nosi nazwę „Art. Druk”. Jest ona nowa, ale szybko się rozwija. Składa się z 10 członków, uczniów 2LO w Ostrowie Wlkp. Siedziba znajduję się."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasza firma nosi nazwę „Art. Druk”. Jest ona nowa, ale szybko się rozwija. Składa się z 10 członków, uczniów 2LO w Ostrowie Wlkp. Siedziba znajduję się właśnie w tej szkole. dyrektor naczelny Manuela Kurek dyrektorzy do spraw finansów Adrianna Kempińska i Weronika Mrozińska dyrektorzy do spraw marketingu Patrycja Fita i Jagoda Mierzchała obróbka zdjęć, strona internetowa Nina Kowalewska projekty Izabela Andrzejak i Zuzanna Degener sprzedaż Sandra Hejdysz i Joanna Szymczak

3

4 Nasza firma zajmuję się przede wszystkim tworzeniem nadruku na różnego rodzaju koszulki. Klient sam tworzy wymarzony nadruk lub przegląda projekty stworzone przez nas. Dodatkowo może przynieść swoją koszulkę bądź kupić ją u nas. Posiadamy wszystkie rozmiary oraz kolory koszulek. Dodatkowym udogodnieniem są wzory koszulek damskich, męskich i basic. Na specjalne zamówienia wykonujemy także nadruki na torby materiałowe i czapki. Klient ma możliwość wyboru koloru oraz długości ramienia torby.

5


Pobierz ppt "Nasza firma nosi nazwę „Art. Druk”. Jest ona nowa, ale szybko się rozwija. Składa się z 10 członków, uczniów 2LO w Ostrowie Wlkp. Siedziba znajduję się."

Podobne prezentacje


Reklamy Google