Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WSPANIAŁA 13-stka Wspaniała 13-stka, to firma założona na potrzeby szkolnego mini przedsiębiorstwa w Zespole Szkół Budowlanych nr.1 w Płocku. W naszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WSPANIAŁA 13-stka Wspaniała 13-stka, to firma założona na potrzeby szkolnego mini przedsiębiorstwa w Zespole Szkół Budowlanych nr.1 w Płocku. W naszej."— Zapis prezentacji:

1 WSPANIAŁA 13-stka Wspaniała 13-stka, to firma założona na potrzeby szkolnego mini przedsiębiorstwa w Zespole Szkół Budowlanych nr.1 w Płocku. W naszej firmie znajduje się 13 uczniów z kl. II Lp. oraz Opiekun Ewa Grochowska.

2 Przedmiot działalności WSPANIAŁA 13-stka, to firma zajmująca się tworzeniem i sprzedażą wizytówek o oryginalnych jak i tradycyjnych wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zamawiający nasz produkt, decyduje o tym co znajdować się będzie na jego wizytówce. Nasza oferta skierowana jest do uczniów, nauczycieli szkoły i nie tylko.

3 Misja i Wizja Misja: Wspaniała 13-stka rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2011 r. Naszą misję i filozofię, której staramy się być wierni od samego początku. Najlepiej odzwierciedla motto: Wizja: Szybko, sprawnie ładnie. Wszystkie wasze działania zdeterminowane są podstawowymi zasadami obowiązującymi w naszej firmie: Najważniejszy jest klient Najważniejszym zasobem firmy jesteśmy My Najważniejsza jakość jest naszym celem głównym

4 Nasza WSPANIAŁA 13-stka Opiekun: Ewa Grochowska Dyrektor Naczelny: Paulina Królikowska Dyrektor ds. Finansowych : Aneta Włodarska Dyrektor ds. Produkcji: Milena Kępczyńska Dyrektor ds. Organizacyjnych: Olga Szymańska Dyrektor ds. Marketingu: Michał Bruździński

5 Dziękujemy ;)


Pobierz ppt "WSPANIAŁA 13-stka Wspaniała 13-stka, to firma założona na potrzeby szkolnego mini przedsiębiorstwa w Zespole Szkół Budowlanych nr.1 w Płocku. W naszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google