Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„SZERMIERZ”. W malarstwie, grafice i na pocztówkach. Wystawa wspierała szereg projektów czytelniczych i plastycznych w naszej szkole. Przygotowana przez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„SZERMIERZ”. W malarstwie, grafice i na pocztówkach. Wystawa wspierała szereg projektów czytelniczych i plastycznych w naszej szkole. Przygotowana przez."— Zapis prezentacji:

1 „SZERMIERZ”

2 W malarstwie, grafice i na pocztówkach. Wystawa wspierała szereg projektów czytelniczych i plastycznych w naszej szkole. Przygotowana przez panią Zofię Terlecką.

3

4

5 Dwie wystawy – prace uczniów z pierwszego i drugiego semestru roku szkolnego.

6

7

8 Popisy muzyczne uczniów naszej szkoły w Galerii „Passe – Partout” przygotowane pod kierunkiem pani Barbary Maciejewskiej.

9

10 Fotografia, batik, malarstwo, pastele. Prace fotograficzne wykonane przez uczestników warsztatów plenerowych na Lazurowym Wybrzeżu. Wykonawcami prac są między innymi uczniowie naszej szkoły. Stowarzyszenie Ekspresji Twórczej pod kierunkiem pani Małgorzaty Polczyk).

11

12 „Półmetek” – hala szermiercza w budowie. „Luzik” – z życia szkoły. Zdjęcia, pomysł i scenariusz pani Barbara Maciejewska, druk zdjęć pan Ryszard Sobczak, pomoc w realizacji panie Helena Kwiecińska i Zofia Terlecka.

13

14 Wystawa w Gdańskiej Szkole Floretu przygotowana przez panią Barbarę Maciejewską.

15

16

17 Zorganizowany przez panią Barbarę Maciejewską.

18

19

20

21


Pobierz ppt "„SZERMIERZ”. W malarstwie, grafice i na pocztówkach. Wystawa wspierała szereg projektów czytelniczych i plastycznych w naszej szkole. Przygotowana przez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google