Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„SZERMIERZ”. Wystawa fotograficzna – prezentacja artystycznej działalności na rzecz ubogich, kolędowania w Sopocie i Gdańsku „…co wykolędują, rozdają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„SZERMIERZ”. Wystawa fotograficzna – prezentacja artystycznej działalności na rzecz ubogich, kolędowania w Sopocie i Gdańsku „…co wykolędują, rozdają."— Zapis prezentacji:

1 „SZERMIERZ”

2 Wystawa fotograficzna – prezentacja artystycznej działalności na rzecz ubogich, kolędowania w Sopocie i Gdańsku „…co wykolędują, rozdają potrzebującym”.

3

4

5 Występy artystyczne uczniów naszej szkoły (fortepian, akordeon, występy wokalne, recytacja autorskich wierszy) oraz zaproszonych gości: Magdaleny Chmieleckiej i Marcina Kucharzewskiego

6

7

8 Wspierała szereg projektów czytelniczych realizowanych w bibliotece szkolnej. Prezentacja ponad 200 ilustracji książkowych do znanych bajek i baśni. Przygotowana przez panią Zofię Terlecką.

9

10

11 Dwie wystawy – prace uczniów z pierwszego i drugiego semestru roku szkolnego.

12

13

14 W 2007 roku pani Barbara Maciejewska tworzy Galerię Mistrzów.

15

16 Cieszyło się dużym powodzeniem. Miejsce integracji nauczycieli, rodziców i uczniów.

17

18

19


Pobierz ppt "„SZERMIERZ”. Wystawa fotograficzna – prezentacja artystycznej działalności na rzecz ubogich, kolędowania w Sopocie i Gdańsku „…co wykolędują, rozdają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google