Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CIECHANÓW My town Author: Irena Ulinska. MÓJ CEL nauczę się prezentować i uzyskiwać w języku angielskim najważniejsze informacje o swoim mieście powiatowym;

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CIECHANÓW My town Author: Irena Ulinska. MÓJ CEL nauczę się prezentować i uzyskiwać w języku angielskim najważniejsze informacje o swoim mieście powiatowym;"— Zapis prezentacji:

1 CIECHANÓW My town Author: Irena Ulinska

2 MÓJ CEL nauczę się prezentować i uzyskiwać w języku angielskim najważniejsze informacje o swoim mieście powiatowym; będę pytać i wyrażać własne opinie na ten temat; powtórzę i zapamiętam nazwy obiektów użyteczności publicznej w mieście. nauczę się prezentować i uzyskiwać w języku angielskim najważniejsze informacje o swoim mieście powiatowym; będę pytać i wyrażać własne opinie na ten temat; powtórzę i zapamiętam nazwy obiektów użyteczności publicznej w mieście.

3 Can you see these emblems? Do you know which one is the emblem of our town?

4 Where is Ciechanów situated? On which planet: Jupiter Earth Venus

5 Where is Ciechanów situated? On which continent? North America South America Europe

6 Where is Ciechanów situated? In which country? Portugal Poland Pakistan

7 Where is Ciechanów situated? In which part of the country? centre south north

8 Your task Two tourists from Sweden arrive to Ciechanów. They want to visit our town. They go to the tourist information. You are tourists and guides. The tourists ask questions about the town. As the guides give them answers and explain as much as possible.

9 Lottery Let’s choose the group of tourists and guides

10 Prepare your task Read the questions and answer them

11 Prepare your roleplay THINK ! REHEARSE!

12 ACT!!

13 Visualize your route Try to find it using Google maps

14 W prezentacji zostały wykorzystane materiały ilustracyjne pochodzące w kolejności występowania z następujących stron: Slajd 3: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e9/POL_powiat_pozna%C5%84ski_COA.svg/2000px- POL_powiat_pozna%C5%84ski_COA.svg.png https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e9/POL_powiat_pozna%C5%84ski_COA.svg/2000px- POL_powiat_pozna%C5%84ski_COA.svg.png Slajd 4 https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2b/Jupiter_and_its_shrunken_Great_Red_Spot.jpg https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Venus_globe.jpg/200px-Venus_globe.jpg https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/22/Earth_Western_Hemisphere_transparent_background.png Slajd 5 https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ac/Earthmap1000x500.jpg Slajd 6 Slajd 7 Slajd 8 Slajd 9 Slajd 10 Slajd 11 https://c2.staticflickr.com/8/7257/ _bb5e4ea62b.jpg Slajd 12 https://weddingmarket.pl/97425-thickbox_default/Klaps-filmowy-dekoracja-1-szt-.jpg Slajd 13


Pobierz ppt "CIECHANÓW My town Author: Irena Ulinska. MÓJ CEL nauczę się prezentować i uzyskiwać w języku angielskim najważniejsze informacje o swoim mieście powiatowym;"

Podobne prezentacje


Reklamy Google