Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku."— Zapis prezentacji:

1 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

2 Nasze miniprzedsiębiorstwo zajmuje się wyrobem oraz dystrybucją gniotek- dość popularnych zabawek, mających także charakter odstresowujący. Działamy od października 2015 roku. W skład naszego zespołu wchodzi 6 osób, wszystkie mają ustalone role i obowiązki.

3 Pomimo, że funkcjonujemy od niedawna, stanowimy zgrany zespół, postawiliśmy przed sobą cele i mamy zamiar wypełnić je w stu procentach. W naszych szeregach przeważają uczniowie klasy IIB, nie zabrakło jednak osoby spoza owego grona, bowiem dołączył do nas również trzecioklasista, którego większe doświadczenie z pewnością pomoże nam w dalszej pracy. Twardo stąpamy po ziemi, jednak nie jesteśmy nastawieni jedynie na zysk- dla nas liczy się przede wszystkim dobro klienta, zarobek jest sprawą drugorzędną.

4

5 „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo jest nie tylko świetną inicjatywą pozwalającą na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie ekonomii. Jest również szansą na integrację między uczniami.” Dr Tatiana Glapiak

6 Gniotki- wydawać by się mogło, że jest to jedynie zbędna zabawka, która będzie zbierać kurz leżąc na naszych półkach. Nic bardziej mylnego! Oprócz oczywistego aspektu zabawy ową gniotką, jest ona również świetnym antydepresantem, wystarczy kilka minut gniecenia i człowiek czuje się zdecydowanie lepiej. Jak mówi znane powiedzenie: „W każdym człowieku tkwi ukryte dziecko”, dlatego też nasz produkt jest skierowany nie tylko dla młodych, niedoświadczonych osób. Bo kto nie ma ochoty na chwilę relaksu, bawiąc się przy tym gniotką? Z dnia na dzień staramy się ulepszać asortyment, działamy wedle dywizy „klient nasz pan”- dostosowujemy produkt do potrzeb indywidualnych, wykonujemy specjalne gniotki na zamówienie osób, liczymy się z każdą krytyką i ciągle próbujemy poprawiać jakość naszych usług.

7 Raport zostanie opublikowany gdy tylko uda nam się stworzyć i sprzedać produkt w znacznych ilościach. Póki co trwają testy i produkcja jest czasowo wstrzymana.

8 Prócz zysków finansowych, istnieją również i takie, których nie da policzyć się w złotówkach. Wspólne miniprzedsiębiorstwo nauczyło nas sumienności, wywiązywania się z obowiązków, staranności, czy też terminowości. Oczywiście praca w tej grupie wytworzyła pomiędzy członkami silną więź, mocno zintegrowaliśmy się dzięki wspólnej pracy.

9 Znajdź naszą stronę, na której publikujemy wszelkie nowinki związane z naszym produktem. Tam również jako pierwsi dowiecie się o nowych modelach, czy funkcjach naszego produktu. Serdecznie zapraszamy! /Gniotex Group


Pobierz ppt "I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google