Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bal klasowy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bal klasowy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Bal klasowy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Bal klasowy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Czy lubicie się bawić? Braliście kiedyś udział w balu? Bal to wspaniała zabawa! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Czym jest bal? Bal to zabawa, podczas której gra wesoła muzyka. Dzieci tańczą, śpiewają, grają w gry i zabawy. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Na bal powinniście się ładnie ubrać. Wspaniałym pomysłem jest bal przebierańców. Można się wtedy przebrać za ulubioną postać z bajki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Bal to świetna okazja do zrobienia kilku konkursów. Zabawcie się w poszukiwaczy skarbów. Poszukajcie ukrytych na sali cukierków. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Spróbujcie też się pościgać! Niech każdy włoży piłeczkę na łyżkę i spróbuje dotrzeć z nią jak najszybciej do mety. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Możecie też próbować zbić balon kolegi, chroniąc przy tym własny. Rysowanie bałwanka z zamkniętymi oczami też dostarczy Wam wiele zabawy! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Wymyślcie samodzielnie kilka zabaw i konkursów na klasowy bal! Na pewno będziecie wspaniale się bawić! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Bal klasowy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google