Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CAŁY ŚWIAT KLIMATYZACJI POD JEDYM ADRESEM! WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CAŁY ŚWIAT KLIMATYZACJI POD JEDYM ADRESEM! WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL."— Zapis prezentacji:

1 CAŁY ŚWIAT KLIMATYZACJI POD JEDYM ADRESEM! WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL

2 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL CEL SERWISU STREFAKLIMATYZACJI.PL Celem serwisu internetowego StrefaKlimatyzacji.pl jest dostarczanie wielu cennych informacji, materiałów oraz porad dla fachowców z branży klimatyzacyjnej i przyszłych użytkowników klimatyzacji. StrefaKlimatyzacji.pl pozwala na bezpośredni kontakt wszystkich stron rynku: projektanta, producenta, dystrybutora, instalatora, inwestora a także końcowego użytkownika klimatyzacji LG.

3 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST SERWIS STREFAKLIMATYZACJI.PL ? StrefaKlimatyzacji.pl to innowacyjny projekt przeznaczony dla wszystkich uczestników rynku klimatyzacyjnego: Końcowego Użytkownika klimatyzacji LG, Projektanta, Producenta, Dystrybutora, Instalatora, Inwestora.

4 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL ZAWARTOŚĆ SERWISU STREFAKLIMATYZACJI.PL Pytania do eksperta Najczęściej zadawane pytania Artykuły Akademia Liga Graczy Wyszukiwarka instalatorów Aktualności Ciekawe realizacje Porady eksperta Forum Słownik Materiały do pobrania

5 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL AKTUALNOŚCI I ARTYKUŁY Na podstronie Aktualności, znajdą Państwo wiele ciekawych i aktualnych informacji dotyczących naszego serwisu m.in informacje dotyczące specjalistycznych szkoleń, a także nowych programów czy aplikacji mobilnych związanych ze strefaklimatyzacji.pl. W zakładce Artykuły znajdują się polecane teksty powiązane z tematem klimatyzacji. Artykuły zawierają szereg specjalistycznych informacji. Serwis Strefa Klimatyzacji zadbał o to, aby artykuły były interesujące i ciekawe.

6 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL AKADEMIA Serwis StrefaKlimatyzacji oferuje Państwu szereg specjalistycznych szkoleń. Aktualnie dysponujemy szkoleniami dotyczącymi: Klimatyzatorów pokojowych RAC, dla instalatorów i serwisantów, Klimatyzatorów komercyjnych i multi SAC, dla instalatorów i serwisantów, Systemów klimatyzacji multi V, dla zaawansowanych instalatorów i serwisantów, Programu LGMV, dla serwisantów posiadających program serwisowy LGMV, Projektowania systemów klimatyzacji VRF z użyciem program AUTOCAD, dla projektantów. Aktualna lista szkoleń znajduje się na stronie internetowej. Na naszej stronie znajdą Państwo również formularz online, ułatwiający rejestrację na wybrane szkolenie.

7 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL LIGA GRACZY Liga Graczy to program lojalnościowy, przeznaczony dla firm instalacyjnych oraz firm wykonawczych, które dokonują zakupu urządzeń klimatyzacyjnych LG Electronics. Aby wziąć udział w programie należy zarejestrować się na www.ligagraczy.lge.pl. Po dokonaniu rejestracji mogą Państwo zamieniać punkty za zakupy urządzeń LG na atrakcyjne nagrody. WYSZUKIWARKA INSTALATORÓW Rozbudowany kreator wyszukiwania pozwoli Państwu znaleźć Instalatora Klimatyzacji najbliżej miejsca zamieszkania! W serwisie znajduje się również rozbudowany katalog firm, do którego mogą Państwo dodać własną firmę.

8 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL PORADY EKSPERTA PYTANIA DO EKSPERTA Porady eksperta to szereg specjalistycznych artykułów, pisanych przez fachowców branży klimatyzacyjnej. W dziale "Pytania do eksperta" znajdą Państwo listę zadanych już pytań, wraz z odpowiedziami fachowców. Poprzez formularz dodawania nowego pytania mogą Państwo zadać nowe pytanie.

9 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ) Na tej podstronie znajdą Państwo najczęściej zadawane pytania wraz ze specjalistyczną i zrozumiałą odpowiedzią. Przy pomocy formularza dodawania nowych pytań, mogą Państwo zadać własne pytanie, a fachowcy z serwisu Strefa Klimatyzacji postarają się na nie odpowiedzieć.

10 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL FORUM SŁOWNIK W serwisie StrefaKlimatyzacji dostępne jest forum na którym wypowiadać się mogą wszyscy użytkownicy serwisu - zarówno Ci zarejestrowani, jak i niezarejestrowani. W słowniku dostępnych jest szereg specjalistycznych słów i zwrotów wraz z dokładnym i logicznym wyjaśnieniem.

11 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL CIEKAWE REALIZACJE REZYDENCJA W ANTWERPII Właściciel rezydencji urzekającej pięknymi wnętrzami poszukiwał systemu klimatyzacji, której jednostki wewnętrzne wkomponowałyby się w istniejący wystrój pomieszczeń. RIVAS FUTURA Projekt jest usytuowany w Rivas, 17 km od Madrytu. Jest to nowa inwestycja biurowa o powierzchni 45 000 m2, w doskonałej lokalizacji, naprzeciwko sklepów Chapman Taylor’s Rivas Futura i parku rozrywki. MYSIA 3, WARSZAWA Nowy obiekt handlowy położony w samym centrum Warszawy, w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży i luksusowego domu handlowego vitkAc. SZPITAL MSWiA Nowy obiekt administracyjny o powierzchni 5 500 m2, wybudowany w 2012 roku, przeznaczony dla kadry administracyjnej całej lecznicy, stanowiący budynek biurowy wraz z parkingiem Szpitala MSWiA w Warszawie.

12 WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA HTTP://WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL CIEKAWE REALIZACJE cd. HOTEL JAGERSHORST GOLDEN TULIP**** Położony w Leenderbos, w malowniczej okolicy rezerwatu przyrody De Kempen, luksusowy czterogwiazdkowy hotel został otwarty w sierpniu 2007 roku. CENTRUM TECHNICZNE AMADA Japoński koncern Amada, lider w produkcji, sprzedaży i instalacji maszyn do obróbki blach stalowych, usytuował nową siedzibę włoskiego oddziału w miejscowości Piacenza. KLINIKA ESKULAP ESKULAP jest nowoczesną kliniką kardiologiczną, znajdującą się w Bydgoszczy, powstałą w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnego rynku usług medycznych w dziedzinie kardiologii. PROMENADY EPSILON Obiekt jest nowoczesnym biurowcem na terenie Wrocławia, pierwszym z całego kompleksu budynków biurowych, tworzących wraz z przylegającym osiedlem mieszkaniowym zurbanizowany obszar o powierzchni 16 ha.

13 W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ DOTYCZĄCYCH OFERTY, ZACHĘCAMY DO KONTAKTU.


Pobierz ppt "CAŁY ŚWIAT KLIMATYZACJI POD JEDYM ADRESEM! WWW.STREFAKLIMATYZACJI.PL."

Podobne prezentacje


Reklamy Google