Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkolno Przedszkolny w BIAŁOWIEŻY. Nazwę sklepiku wymyślił nasz zespół a logo stworzył dr Tomasz Samojlik z Instytutu Biologii Ssaków PAN.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkolno Przedszkolny w BIAŁOWIEŻY. Nazwę sklepiku wymyślił nasz zespół a logo stworzył dr Tomasz Samojlik z Instytutu Biologii Ssaków PAN."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkolno Przedszkolny w BIAŁOWIEŻY

2 Nazwę sklepiku wymyślił nasz zespół a logo stworzył dr Tomasz Samojlik z Instytutu Biologii Ssaków PAN

3 O co chodzi? Nasza szkoła uczestniczy w programie Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja WALCZYMY O WASZE ZDROWIE I NAGRODĘ DLA NASZEGO SKLEPIKU!

4 Z czym to się je? Mamy za zadanie przygotować i zapoznać Was z zasadami zdrowego żywienia. Nasz sklepik szkolny ma przejść przemianę, by dostępne tam produkty były zdrowe, wartościowe i smaczne!

5 Co jecie dziś? Przekąski zaśmiecające Wasze brzuchy zbędnymi kaloriami, konserwantami i wieloma niepotrzebnymi a wręcz szkodliwymi składnikami! To śmieci tuczą dzieci!!! Tylko fajne dzieci NIE JEDZĄ ŚMIECI!!! To śmieci tuczą dzieci!!! Tylko fajne dzieci NIE JEDZĄ ŚMIECI!!!

6 I co z tego? A to z tego, że coraz więcej z Was ma kłopoty ze zdrowiem, urodą, koncentracją, nauką a nawet z zachowaniem! Pamiętajcie: JESTEŚMY TYM CO JEMY!!!

7 Co z jutrem? Pokażemy Wam, że można jeść zdrowo, smacznie i dzięki temu zyskać świetny humor, sprawność umysłu i ciała! CZAS NA ZDROWĄ REAKTYWACJĘ! Mówimy NIE konserwantom, chemicznym dodatkom, niezdrowym produktom!

8

9 JAK? Zmień nawyki na dobre!

10 To nie jest trudne!! Zrób to dla siebie!

11 ROZUM MAMY, WIĘC REKLAMOM SIĘ NIE DAMY!!!

12 TERAZ WIEM, ŻE DOBRZE JEM!!! LICZY SIĘ NASZE ZDROWIE!!!!

13 A teraz sami spróbujcie! Przysmaki przygotowane przez nas, naszych rodziców i zaproszone Vegan Sisters! Babeczki bananowe Piernik burakowo-marchwiowo- bananowy Ciasteczka owsiane, gryczane Kulki śnieżne Ciasto marchewkowe Bakalie Kulki owsiane Krakersy z pastą z ciecierzycy Surowe warzywa i owoce SMACZNEGO!!!! A już za chwilę nasi Goście na żywo! z koktajlami owocowo - warzywnymi!!

14


Pobierz ppt "Zespół Szkolno Przedszkolny w BIAŁOWIEŻY. Nazwę sklepiku wymyślił nasz zespół a logo stworzył dr Tomasz Samojlik z Instytutu Biologii Ssaków PAN."

Podobne prezentacje


Reklamy Google