Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

C ZYM JEST DROŻDŻOLAND ? Jest to mała firma, znajdująca się w Bydgoszczy. Firma działa przy Zespole Technikum Spożywczym w Bydgoszcz. Zajmuj się produkcją.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "C ZYM JEST DROŻDŻOLAND ? Jest to mała firma, znajdująca się w Bydgoszczy. Firma działa przy Zespole Technikum Spożywczym w Bydgoszcz. Zajmuj się produkcją."— Zapis prezentacji:

1

2 C ZYM JEST DROŻDŻOLAND ? Jest to mała firma, znajdująca się w Bydgoszczy. Firma działa przy Zespole Technikum Spożywczym w Bydgoszcz. Zajmuj się produkcją i sprzedażą artykułów spożywczych. Nasze produkty adresujemy do głodomorów.

3 NASZE PRODUKTY Bułki drożdżoweRogaliki

4 NASZA KADRA

5 Opiekun- Mirosława Czarnecka Dyrektor naczelny- Angelika Kopczyńska Dyrektor ds. finansów- Karolina Ostapkowicz Dyrektor ds. marketingu- Angelika Jeżewska Specjalista do spraw logistyki- Hubert Lemke Specjalista do spraw produkcji- Klaudia Tretkowska Specjalista do spraw produkcji- Martyna Piotrowska

6 Nasza kadra uczestniczyła na wykładzie w WSB, na temat logo firmy.

7 Także braliśmy udział w konkursie z wiedzy o przedsiębiorstwie.


Pobierz ppt "C ZYM JEST DROŻDŻOLAND ? Jest to mała firma, znajdująca się w Bydgoszczy. Firma działa przy Zespole Technikum Spożywczym w Bydgoszcz. Zajmuj się produkcją."

Podobne prezentacje


Reklamy Google