Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU Wstęp MODECOM HUB IN-DESK 60 AU to nasz najnowszy model huba, który został zaprojektowany z myślą o tych użytkownikach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU Wstęp MODECOM HUB IN-DESK 60 AU to nasz najnowszy model huba, który został zaprojektowany z myślą o tych użytkownikach."— Zapis prezentacji:

1 MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU Wstęp MODECOM HUB IN-DESK 60 AU to nasz najnowszy model huba, który został zaprojektowany z myślą o tych użytkownikach szukających łatwego sposobu na utrzymanie porządku w swoim miejscu pracy. Wyjątkowy kształt i konstrukcja urządzenia pozwalają na umieszczenie go wewnątrz otworu biurkowego o średnicy 60mm. Dołączony do produktu kabel zasilający o długości 1,5 m pozwala na swobodne podłączenie do komputera.

2 MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU Przegrywaj dane z mobilnych urządzeń HUB IN-DESK 60 AU pozwala na błyskawiczną wymianę danych pomiędzy komputerem a urządzeniami multimedialnymi, takimi jak: tablet, odtwarzacz mp3, czy aparat fotograficzny. Wbudowane w urządzenie 3 porty USB pozwalają również na jednoczesne podłączenie akcesoriów komputerowych (klawiatura, mysz, pendrive). Istotną zaletą tego produktu jest także możliwość wymiany danych pomiędzy poszczególnymi urządzeniami, które są aktualnie podłączone do huba. Z kolei wbudowane w urządzenie wejście Audio HD umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych w najwyższej jakości.

3 MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU Możliwa praca w trybie aktywnym W zależności od potrzeb użytkownika urządzenie to może pracować również w trybie aktywnym. Dzięki własnemu źródłu zasilania ( dołączony zasilacz wraz z przewodem o długości 1,5m) do urządzenia można podłączyć wszystkie te urządzenia, które potrzebują więcej mocy np. zaawansowane dyski zewnętrzne, drukarki, skanery, a także ładowarki do telefonu. Pracując z naszych hubem w trybie aktywnym możesz mieć pewności, że wszystkie te urządzenia będą działać prawidłowo i nie będą narażone na uszkodzenia.

4 SPECYFIKACJA TECHNICZNA: -średnica 60 mm -3 porty 2.0 usb -wejście HD AUDIO -zasilacz 5V/2A w zestawie -kolor : czarny mat -długość kabla: ok. 1,5m MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU

5 Sugerowana cena detaliczna z VAT: 59 zł Dostępność: Październik 2012 Instrukcja - na pudełku Strona producenta: www.modecom.plwww.modecom.pl Telefon producenta: (+4822) 597 48 48 Okres gwarancji: 24 miesiące Sposób postępowania w przypadku reklamacji: Wymiana Specjalista ds. Marketingu Tel.: (+4822) 597 48 48 Kom.: 505 055 404 Producent: MODECOM S.A. Ul. Ceramiczna 7, Ołtarzew 05-850 Ożarów Mazowiecki MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU


Pobierz ppt "MODECOM AKTYWNO-PASYWNY HUB IN-DESK 60AU Wstęp MODECOM HUB IN-DESK 60 AU to nasz najnowszy model huba, który został zaprojektowany z myślą o tych użytkownikach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google