Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Solphy GlassNexus System Elektronicznej Wymiany Danych Dla Producentów Szyb Zespolonych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Solphy GlassNexus System Elektronicznej Wymiany Danych Dla Producentów Szyb Zespolonych."— Zapis prezentacji:

1 Solphy GlassNexus System Elektronicznej Wymiany Danych Dla Producentów Szyb Zespolonych

2 Elementy Systemu Obsługa poczty elektronicznej Obsługa poczty elektronicznej Tworzenie więzi zaufania Tworzenie więzi zaufania System filtrów antyspamowych System filtrów antyspamowych Automatyczne rozpoznawanie formatu zamówienia Automatyczne rozpoznawanie formatu zamówienia Zintegrowany system uczący Zintegrowany system uczący Automatyczne generowanie potwierdzenia zamówienia Automatyczne generowanie potwierdzenia zamówienia

3 Integracja Systemu Import Danych Import Danych Whokna Whokna Stolcad Stolcad...... Eksport Danych Eksport Danych Alfak 2000 Alfak 2000 Wykrop Wykrop......

4 Aplikacja GlassNexus

5 Obsługa Poczty Zamówienia od klientów dostarczane są za pośrednictwem poczty elektronicznej i stanowią załącznik do przesyłanego listu. Zamówienia od klientów dostarczane są za pośrednictwem poczty elektronicznej i stanowią załącznik do przesyłanego listu. Wbudowane filtry antyspamowe oraz mechanizmy weryfikujące nadawcę wiadomości. Wbudowane filtry antyspamowe oraz mechanizmy weryfikujące nadawcę wiadomości. Klient poczty bazuje na nowoczesnych algorytmach samouczących dzięki czemu obsługa samej poczty jest intuicyjna. Przychodząca poczta w sposób automatyczny dzielona jest na listy od nieznanych kontrahentów, listy od klientów z którymi firma współpracuje oraz listy, które zawierają spam. Klient poczty bazuje na nowoczesnych algorytmach samouczących dzięki czemu obsługa samej poczty jest intuicyjna. Przychodząca poczta w sposób automatyczny dzielona jest na listy od nieznanych kontrahentów, listy od klientów z którymi firma współpracuje oraz listy, które zawierają spam. Operator dokonuje ostatecznej weryfikacji treści listu i jego akceptacji do dalszego procesu przetwarzania danych Operator dokonuje ostatecznej weryfikacji treści listu i jego akceptacji do dalszego procesu przetwarzania danych

6 Obsługa Poczty

7 Import Zamówień Akceptacja zamówienia powoduje jego przekazanie do podsystemu importu danych. Akceptacja zamówienia powoduje jego przekazanie do podsystemu importu danych. Automatyczny system rozpoznawania danych pozwala oprogramowaniu znaleźć odpowiedni sterownik w celu poprawnego wczytania informacji w nim zawartych. Automatyczny system rozpoznawania danych pozwala oprogramowaniu znaleźć odpowiedni sterownik w celu poprawnego wczytania informacji w nim zawartych. Weryfikacja poprawności i kompletności przesyłanych danych. Weryfikacja poprawności i kompletności przesyłanych danych.

8 Import Zamówień – Faza 1

9 Import Zamówień – Faza 2

10 Import Zamówień – Faza 3

11 Tworzenie Powiązań Związanie importowanych informacji z bazą danych systemu produkcyjnego. Związanie importowanych informacji z bazą danych systemu produkcyjnego. Zastosowanie algorytmów uczących powoduje że operacja wiązania jest z reguły czynnością jednorazową. Zastosowanie algorytmów uczących powoduje że operacja wiązania jest z reguły czynnością jednorazową. Wydatnego skrócenie procesu importu danych. Wydatnego skrócenie procesu importu danych. Przetwarzanie pojedynczego zamówienia od momentu otrzymania do momentu wczytania do systemu produkcyjnego skraca się do około 30 sekund, przy czym ilość pozycji na zamówieniu nie jest istotna.

12 Tworzenie Powiązań

13 Eksport Danych Automatyzacja procesu eksportu danych. Automatyzacja procesu eksportu danych. Integracja z systemem produkcyjnym producenta. Integracja z systemem produkcyjnym producenta. Wymiana informacji po przez pliki lub lub bezpośrednie odwołania do bazy danych. Wymiana informacji po przez pliki lub lub bezpośrednie odwołania do bazy danych. Zamówienie przetworzone może zostać poddane procesowi optymalizacji i zostać przesłane na linie produkcyjną. Zamówienie przetworzone może zostać poddane procesowi optymalizacji i zostać przesłane na linie produkcyjną. Generowanie potwierdzenia przyjęcia zamówienia do firmy z której zostało ono wysłane. Potwierdzenie jest generowane do pliku Adobe Acrobat w formacie PDF i jako załącznik wysłane pocztą elektroniczną. Czynność odbywa się w tle bez udziału operatora. Generowanie potwierdzenia przyjęcia zamówienia do firmy z której zostało ono wysłane. Potwierdzenie jest generowane do pliku Adobe Acrobat w formacie PDF i jako załącznik wysłane pocztą elektroniczną. Czynność odbywa się w tle bez udziału operatora.

14 Eksport Danych

15 Raportowanie

16 Dziennik Zdarzeń Dziennik zapisuje wszystkie operacje dokonane w programie oraz informuje o operacjach dziejących się automatycznie. Określa dokładny czas, opis zdarzenia oraz użytkownika. Dziennik zapisuje wszystkie operacje dokonane w programie oraz informuje o operacjach dziejących się automatycznie. Określa dokładny czas, opis zdarzenia oraz użytkownika.

17 Dziennik Zdarzeń

18 Podsumowanie Dzięki zastosowaniu oprogramowania Solphy GlassNexus, firma uzyskuje bezpośrednie oszczędności wynikające z bezbłędnego wczytywania pozycji zamówienia. Miesięczne oszczędności mogą sięgnąć nawet do 50% dotychczasowych reklamacji. Dzięki zastosowaniu oprogramowania Solphy GlassNexus, firma uzyskuje bezpośrednie oszczędności wynikające z bezbłędnego wczytywania pozycji zamówienia. Miesięczne oszczędności mogą sięgnąć nawet do 50% dotychczasowych reklamacji. Implementacja rozwiązania Solphy GlassNexus zwiększa komfort pracy oraz wydatnie skraca czas potrzebny na wprowadzenie zamówienia. Implementacja rozwiązania Solphy GlassNexus zwiększa komfort pracy oraz wydatnie skraca czas potrzebny na wprowadzenie zamówienia.

19 Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem, zespół firmy Solphy.


Pobierz ppt "Solphy GlassNexus System Elektronicznej Wymiany Danych Dla Producentów Szyb Zespolonych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google