Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Trochę dziwne, że to ułożyło się w ten sposób… Nawet jeśli nie jesteś religijny, powinieneś to zobaczyć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Trochę dziwne, że to ułożyło się w ten sposób… Nawet jeśli nie jesteś religijny, powinieneś to zobaczyć."— Zapis prezentacji:

1 Trochę dziwne, że to ułożyło się w ten sposób… Nawet jeśli nie jesteś religijny, powinieneś to zobaczyć.

2 P: Jaki jest najkrótszy rozdział w Biblii?
O: Psalm 117

3 P: Jaki jest najdłuższy rozdział w Biblii?
O: Psalm 119

4 P: Który rozdział jest w centrum Biblii?
O: Psalm 118

5 Fakty:. Mamy 594 rozdziały przed Psalmem 118
Fakty: Mamy 594 rozdziały przed Psalmem I mamy 594 rozdziały po Psalmie 118. Dodajemy te liczby i otrzymujemy 1188. P: Jaki werset jest w centrum Biblii? O: Psalm 118,8

6 Kiedy następnym razem ktoś powie Ci, że chciałby poznać
Czy ten werset mówi coś znaczącego o doskonałej woli Boga dla naszego życia? Kiedy następnym razem ktoś powie Ci, że chciałby poznać doskonałą Bożą wolę dla swego życia i że chciałby być w centrum Jego woli, po prostu odeślij go do samego środka Jego Słowa!

7 Bóg jest w centrum Biblii i chce być
Psalm 118,8: «Lepiej się uciec do Pana, niż pokładać ufność w człowieku.» Czy to nie jest dziwne, że to się tak układa?… Bóg jest w centrum Biblii i chce być w centrum Twego życia… * Przed wysłaniem tej wiadomości, pomodlilem się za CIebie. Czy Ty masz jedną minutę: 60 sekund dla Boga? Jeśli tak, to po prostu odmów teraz malą modlitwę za osobę, ktora wysłała to do Ciebie.

8 «Boże Ojcze, błogosław mojemu przyjacielowi i pomóż mu, czegokolwiek on lub ona może potrzebować, a co Ty możesz im dać poprzez Twoje działanie, i o czym tylko Ty wiesz! Niech ich życie będzie pełne Twego pokoju, radości, miłości i mocy, aby szukali tylko Ciebie i chcieli mieć z Tobą jak najbliższy kontakt. Amen.»

9 Wyślij tę wiadomość do 10 osób.
W ciągu kilku godzin 10 osób pomodli się za Ciebie. Dzięki Tobie też wiele osób pomodli się do Boga za innych. Potem usiadź wygodnie, popatrz i pomyśl, jak moc Boża działa w Twoim życiu, dzięki temu, że robisz to, co On kocha i co Jemu się podoba...

10 Kiedy jest Ci w życiu ciężko, wtedy zawsze pamiętaj:
Wiara nie sprawi, że będziesz mógł ominąć problemy, ale wiara pomoże Ci przez nie przejść i je pokonać! Kiedy zrezygnujesz z pragnienia kontrolowania swej przyszłości i oddasz ją Bogu, wtedy osiągniesz szczęście.

11 Niech Bóg Cię błogosławi!

12


Pobierz ppt "Trochę dziwne, że to ułożyło się w ten sposób… Nawet jeśli nie jesteś religijny, powinieneś to zobaczyć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google