Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W maju 2002 roku miasto, gmina i Nadleśnictwo Krasnystaw utworzyło ścieżkę rowerową o długości ok. 15km. Ścieżka prowadzi od ulicy Piłsudskiego przez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W maju 2002 roku miasto, gmina i Nadleśnictwo Krasnystaw utworzyło ścieżkę rowerową o długości ok. 15km. Ścieżka prowadzi od ulicy Piłsudskiego przez."— Zapis prezentacji:

1

2 W maju 2002 roku miasto, gmina i Nadleśnictwo Krasnystaw utworzyło ścieżkę rowerową o długości ok. 15km. Ścieżka prowadzi od ulicy Piłsudskiego przez Krakowskie Przedmieście, Niemienice do rezerwatu Wodny Dół. W rezerwacie można zachwycić się pięknymi wąwozami. Znajdują się tutaj tablice dydaktyczne prezentujące florę i faunę charakterystyczną dla rezerwatu oraz miejsce biwakowe.

3 Na szczególną uwagę zasługuje platforma widokowa znajdująca się w Leśnictwie Niemienice w pobliżu rezerwatu. Platformę wybudowało Nadleśnictwo Krasnystaw. Widać z niej okolice Jaślikowa, Niemienic, Krzywego i Łopiennika. O każdej porze roku jest pięknie, można podziwiać piękno zmieniającego się krajobrazu. Warto wybrać się w tę okolice na rajd, wycieczkę czy też spacer, aby zachwycać się pięknem polskiej przyrody.


Pobierz ppt "W maju 2002 roku miasto, gmina i Nadleśnictwo Krasnystaw utworzyło ścieżkę rowerową o długości ok. 15km. Ścieżka prowadzi od ulicy Piłsudskiego przez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google