Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej

2 Uroczystość nadania tytułu

3 Zajęcia sportowe IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu tenisie stołowym chłopców, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców, I miejsce w gminnym turnieju w piłkę nożną chłopców, IV miejsce w powiatowych zawodach w piłkę nożną chłopców.

4 Zajęcia taneczne

5 Organizacja Memoriału Lekkoatletycznego im. Jana Szperny

6 Gazetka szkolna "Nie z tej Woli"
Gazetka szkolna „Nie z Tej Woli” wydawana od 10 lat odnosiła sukcesy. I, II miejsca i wyróżnienia w konkursach regionalnych gazetek szkolnych.

7 Zajęcia informatyczne
II miejsce i wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie grafiki komputerowej Kartka bożonarodzeniowa organizowanym przez SNTI. II i III miejsce w konkursie na wykonanie prezentacji w konkursie łódzkim „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

8 Zajęcia plastyczne Wyróżnienie w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym z cyklu Wielcy Znani i Nieznani – „NIEUSTANNA GONITWA ZA SŁOŃCEM W OGRODACH IMPRESJONISTÓW”. III miejsce w konkursie ogólnopolskim „Człowiek w ruchu” I miejsce w konkursie ogólnopolskim

9 Prace plastyczne

10 Wernisaż prac uczennicy Agnieszki Hoja- stypendystki
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

11 Agnieszka Hoja- laureatka konkursu „O Nagrodę Specjalną
Łódzkiego Kuratora Oświaty im. Marii Konopnickiej dla uczniów szkół województwa łódzkiego”

12 Koło teatralne I miejsce w Gminnym Konkursie - Świerszczykowe wierszyki, I miejsce w Wielkim Finale Regionu Łódzkiego - Świerszczykowe wierszyki, I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Świetlicowych.

13 Udział w powiatowych konkursach organizowanych przez PCK

14 Działania szkoły na rzecz środowiska naturalnego
oraz udział w konkursach ekologicznych

15 Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy

16 dyrektor szkoły mgr Małgorzata Koperek
Jeśli tylko mogę, pomagam dzieciom „otwierać drzwi do świata sztuki i ich zainteresowań”. Staram się tworzyć w szkole system na wzór mecenatu i pokazywać dzieciom, że zawsze jestem wielbicielką ich talentów. dyrektor szkoły mgr Małgorzata Koperek „Poszukiwanie samego siebie przez kontakt ze sztuką i jej współtworzenie jest pasją, którą warto zaszczepić w młodych, otwartych umysłach i sercach dzieci- staram się robić to w swojej codziennej pracy.” nauczyciel mgr Justyna Maślankiewicz-Górna „Zajęcia komputerowe są pomocne w budowaniu prawidłowej samooceny dziecka i kształtowaniu umiejętności dokonywania właściwych wyborów.” nauczyciel mgr Marzanna Ludziejewska „W codziennej pracy staram się ukazywać dzieciom korzyści wynikające z prowadzenia zdrowego stylu życia i aktywności sportowej.” nauczyciel mgr Paweł Kasznicki „Pamiętam, aby nie tłumić inicjatywy dziecka i nie żądać tego, czego dokonać nie potrafi. Pozwalam mu tworzyć i mieć oryginalne pomysł.” nauczyciel mgr Grażyna Siara


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google