Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAPAŚNICZY KLUB SPORTOWY. Działamy od ponad 30 lat. Nasi zawodnicy zdobyli już setki medali i wyróżnień na prestiżowych turniejach krajowych i międzynarodowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAPAŚNICZY KLUB SPORTOWY. Działamy od ponad 30 lat. Nasi zawodnicy zdobyli już setki medali i wyróżnień na prestiżowych turniejach krajowych i międzynarodowych."— Zapis prezentacji:

1 ZAPAŚNICZY KLUB SPORTOWY

2 Działamy od ponad 30 lat. Nasi zawodnicy zdobyli już setki medali i wyróżnień na prestiżowych turniejach krajowych i międzynarodowych.

3

4

5 ORGANIZUJEMY: Zajęcia pozalekcyjne Pokazy i turnieje zapaśnicze Wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży

6

7

8 Zapaśnicy, JUNIORA brali udział w 2008 roku w sumie w 28 turniejach krajowych oraz międzynarodowych w Holandii, Niemczech i Czechach. W sumie zdobyli 44 medale w tym 16 złotych, 12 srebrnych i 16 brązowych medali.

9

10

11 Zarząd Klubu w ostatnim roku zorganizował w Dzierżoniowie 3 turnieje z udziałem ponad 400 dzieci i młodzieży w tym dwa turnieje międzynarodowe.

12

13

14 POSIADAMY 3 SEKCJE

15 ZAPASY

16 JIU-JITSU

17 SUMO

18 Klub poszukuje sponsorów i sympatyków tej dyscypliny, aby nasi zawodnicy mieli możliwość rozwoju poprzez starty w licznych turniejach.

19


Pobierz ppt "ZAPAŚNICZY KLUB SPORTOWY. Działamy od ponad 30 lat. Nasi zawodnicy zdobyli już setki medali i wyróżnień na prestiżowych turniejach krajowych i międzynarodowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google