Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dom Korneliusza Kokoszko

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dom Korneliusza Kokoszko"— Zapis prezentacji:

1 Dom Korneliusza Kokoszko

2 Budynek starej szkoły

3 Uczniowie i nauczyciele przed budynkiem szkolnym koło kościoła

4 „Szkoła pod lipą”

5 Wizytówką szkoły był ładny ganek
Wizytówką szkoły był ładny ganek. Wewnątrz budynku był nieduży hol i korytarz w kształcie litery T. Na dole znajdowały się cztery klasy. Szatnia była w rogu korytarza. Na górze był pokój nauczycielski i składzik na mapy i różne pomoce dydaktyczne. Szkoła ogrzewana była piecami, nie było bieżącej wody.

6 Uczniowie z kl. VIII i nauczyciele
Czwarta z prawej p. Z. Bielska rok 1967/68

7 12 X 1968 uroczyście otwarto nową szkołę

8 Budynek szkolny Budynek szkolny był przestronny i nowoczesny. Posiadał centralne ogrzewanie. Klasy były wyposażone w podstawowy sprzęt. Szkoła posiadała bieżącą wodę z własnego ujęcia wody.

9 Budynek szkolny 2004 r.

10 Dzisiaj Znajduje się w nim dziesięciostanowiskowa sala komputerowa. Klasy I – VI, dwa oddziały przedszkolne, biblioteka, pokój nauczycielski, sekretariat, gabinet dyrektora, stołówka, kuchnia, korytarze i zaplecze sanitarno-gospodarcze. Górny korytarz stanowi salę ćwiczeń.

11 Plac szkolny Plac szkolny wyposażony jest w ławeczki, sprzęt sportowy i rekreacyjny. Otoczenie szkoły jest zadbane i dużo jest wokół zieleni. Tradycją szkoły stało się sadzenie drzewka przez uczniów odchodzących do gimnazjum (absolwentów). W ramach posiadanych środków szkoła jest remontowana i modernizowana.


Pobierz ppt "Dom Korneliusza Kokoszko"

Podobne prezentacje


Reklamy Google