Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół wokalno – instrumentalny PŁOMYKI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół wokalno – instrumentalny PŁOMYKI"— Zapis prezentacji:

1 Zespół wokalno – instrumentalny PŁOMYKI

2 Zespół wokalno – instrumentalny Płomyki jest formą zajęć pozalekcyjnych w Szkole Podstawowej Nr 1 w Drezdenku, pozwalających na rozwijanie zamiłowania do śpiewu zespołowego oraz do gry na instrumentach. „Sztuka przechadza się po ulicy, kręci się po naszym domu, chodzi z nami na wycieczki, jest nam potrzebna, jej granice są nieokreślone, twórcą może być każdy, czasami – dla niektórych – jej świat może być ucieczką, pociechą, zabawą, a czasami cierpieniem”.

3 Co Płomyki wnoszą w życie ucznia ?
Rozbudzają zamiłowania muzyczne i wrażliwość na sztukę, przygotowują do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Umożliwiają rozwój zdolności i umiejętności muzycznych. Rozwijają wrażliwość estetyczną. Zachęcają do muzykowania indywidualnego i zespołowego. Kształtują odpowiedzialność za zespół i jego osiągnięcia. Udział w konkursach, festiwalach, koncertach i innego rodzaju uroczystościach. Umożliwiają rozwój wyobraźni muzycznej i ruchowej.

4 Udział w konkursach i koncertach
Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie Koncert w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. Przegląd Kolęd i Pastorałek w Przewozie Konkurs w Zielonej Górze Koncert w Domu Dziecka w Krzyżu Wlkp. Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Złotą Sosnę w Drezdenku Lubuski Konkurs Piosenki Dziecięcej w Nowej Soli Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej Cecyliada w Drezdenku Koncert „Z muzyką za pan brat” w SP1 w Drezdenku Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej w Drezdenku

5 Koncert „Z muzyką za pan brat”

6 Zmagania instrumentalistów

7 Koncert w Kuratorium Oświaty

8 Przegląd Kolęd i Pastorałek w Przewozie

9 Konkurs w Zielonej Górze

10 Opiekunem i założycielem zespołu Płomyki jest p. Elżbieta Turostowska


Pobierz ppt "Zespół wokalno – instrumentalny PŁOMYKI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google