Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans"— Zapis prezentacji:

1 MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans
inteligentny mężczyzna + głupia kobieta = udana para głupi mężczyzna + inteligentna kobieta = małżeństwo głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża

2 ARYTMETYKA BIUROWA inteligentny szef + inteligentny pracownik = korzyść inteligentny szef + pracownik idiota = produkcja szef idiota + inteligentny pracownik = promocja szef idiota + pracownik idiota = nadgodziny

3 MATEMATYKA ZAKUPOWA Facet będzie gotowy zapłacić 200zł  za duperelę, która jest warta 100zł, jeśli jej potrzebuje. Kobieta będzie gotowa zapłacić 100zł, za duperelę wartą 200zł, której nie potrzebuje.

4 RÓWNANIA OGÓLNE I STATYSTYKA
Kobieta martwi się o swoją przyszłość do ślubu. Facet martwi się o swoją przyszłość od ślubu. Facet, który odniósł sukces to taki, który zarabia więcej niż jego żona jest w stanie wydać. Kobieta, która odniosła sukces to taka, która znalazła takiego faceta.

5 SZCZĘŚCIE Żeby być szczęśliwą z mężczyzną trzeba go bardzo dobrze rozumieć I trochę kochać. Żeby być szczęśliwym z kobietą trzeba ją bardzo kochać i nie starać się zrozumieć.

6 DŁUGOWIECZNOŚĆ Żonaci mężczyźni żyją dłużej od samotnych, ale bardziej tęsknią za śmiercią.

7 SKŁONNOŚĆ DO ZMIAN Kobieta wychodzi za faceta mając nadzieję, że zmieni się po ślubie, ale on się nie zmienia. Facet żeni się z kobietą mając nadzieję, że ona się nie zmieni, ale ona się zmienia.

8 DYSKUSJA TECHNICZNA Kobieta ma zawsze ostatnie słowo w kłótniach małżeńskich. Najmniejsze słówko, jakie facet wypowie później staje się początkiem nowej sprzeczki.

9 WYŚLIJCIE TO INTELIGENTNEJ KOBIECIE, KTÓRA POTRZEBUJE UŚMIECHU I INTELIGENTNYM FACETOM, KTÓRZY BĘDĄ WIEDZIEĆ, CO Z TYM ZROBIĆ.


Pobierz ppt "MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans"

Podobne prezentacje


Reklamy Google