Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W wieku 3 lat była świadkiem awantury domowej, w której jej ojciec próbował postrzelić jej mamę. Po tym wydarzeniu wychowywała się bez ojca. Do tej pory.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W wieku 3 lat była świadkiem awantury domowej, w której jej ojciec próbował postrzelić jej mamę. Po tym wydarzeniu wychowywała się bez ojca. Do tej pory."— Zapis prezentacji:

1

2 W wieku 3 lat była świadkiem awantury domowej, w której jej ojciec próbował postrzelić jej mamę. Po tym wydarzeniu wychowywała się bez ojca. Do tej pory nie ma z nim kontaktu. Mieszka z młodszym bratem i mamą, która zainspirowała ją do tego, by śpiewać. Zaczeła interesować się śpiewem w wieku 4 lat i pobierała lekcje śpiewu od mamy. Zanim stała sie znana, wzieła udział w prawie stu konkursach muzycznych na Filipinach. Większość z nich wygrywała.

3 W wieku siedmiu lat sama zadecydowała o startowaniu w konkurasach, aby pomóc finansowo swojej rodzinie:

4 W wieku 13 lat wzięła udział w konkursie telewizyjnym, w którym m.in zaśpiewała piosenkę Whitney Houston I will always love you. Pomimo że nie wygrała, zachwycony jej występem anonimowy Filipińczyk, wrzucił na You Tube filmik z jej udziałem, który zyskał kilka milionów wyświetleń, co uczyniło z Charice sensjację.

5 Niedługo potem została zaproszona do koreańskiego programu muzycznego pt. StarKing. Wykonała 3 piosenki i swoim wielooktawowym głosem powaliła zebranych ludzi na kolana: 3 lata później ponownie odwiedziła program, który pierwszy otworzył jej drzwi do międzynarodowego zainteresowania:

6 Ellen Degeneres(znana w Ameryce prowadząca) po obejrzeniu popisów wokalnych Charice, zaprosiła ją do swojego programu. To był pierwszy pobyt Charice w Ameryce i również tam dostała pierwsze owacje na stojąco.

7 Niedługo potem młoda wokalistka dostała telefon od najsłynniejszej biznes woman na świecie. Oprah, po obejrzeniu jej występów na You Tube, również zaprosiła ją do swojego programu. Nieznana nikomu Charice w 2008 roku wykonała I have nothing i powaliła wszystkich na kolana łącznie z prowadzącą. Do tej pory Charice gościła w programie Oprah pięciokrotnie.

8 Podczas drugiego pobytu w programie, Oprah zrobiła Charice niespodzianke. Ku zaskoczeniu Charice, na telebimie ukazała się jej idolka- Celine Dion, po czym zaprosiła ją na wspólny duet. Charice nie mogła ukryć łez szczęścia.

9 16. września 2008r spełniło sie jej wielkie marzenie. Charice osobiście poznała i zaspiewała z Celine Dion w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

10 Charice nie musiała długo czekać zanim spełniło jej sie drugie marzenie. Zadzwonił do niej sam Andrea Bocelli i zaprosił na wspólny duet,który odbył się we Włoszej w Toskanii.

11 Po 1. występie Charice u Oprah, Winfrey zadzwoniła do legendarnego kompozytora i producenta(autora aranżacji takich hitów jak I will always love you, I have nothing dla W.Houston czy All by myself dla Celine Dion, zdobywcy 15 nagród Grammy).Poleciła mu, aby zwrócił uwagę na tą utalentowaną nastolatkę. Niedługo później podjął z nią współpracę.Przez najbliższe 3 lata występował z nią i pracował w studio.

12 W 2008 roku Charice 1. raz wystąpiła u boku Davida Fostera w Las Vegas na kocercie David Foster and friends. Poznała tam m.in Jasha Grobana i Michaela Buble, którzy również brali udział w projekcie. Dobrze się bawiła śpiewając razem z nimi za kupisami.

13 Dzięki współpracy z Davidem Fosterem szybko stała się rozpoznawalna w Ameryce. Przy jego pomocy w 2010 r wydała swój 1. międzynarodowy album, który zadebiutował w pierwszej dziesiątce amerykańskiej listy Billboard, czyniąc ją pierwszą Azjatką w historii, której album znalazł sie na tej prestiżowej liście.

14 Charice postanowiła skończyć ze śpiewaniem coverów znanych ballad i wypuściła na rynek taneczny singiel nagrany wraz z raperem Iyazem. Piosenka stała sie hitem i wylądowała na 1. miejscu listy Billboard Dance/Club, a znak piramidy stał się jej znakiem rozpoznawczym.

15 Od lipca 2010 roku Charice wystąpiła gościnnie w kilku odcinach drugiego sezonu popularnego w Stanach, młodzieżowego serialu Glee. Charice udowadniła,że nie tylko ma głos ale i talent aktorski. Gra postać Sunshine Corazon. Zaśpiewała tam m.in Listen autorstwa Beyonce, All by myself Celine Dion i Telephone Lady Gagi.

16 Charice wypuściła na rynek linie perfum dla kobiet i mężczyzn sygnowanych jej imieniem.

17 Charice My inspiration Charice (2008r) (2009r) (2010r) (międzynarodowy debiut)

18 Ostatnimi dniami Charice podzieliła się z nami swoimi nowymi piosenkami promującymi jej nadchodzącą nową płytę. Oto ich okładki:

19

20 Dziękuję za uwagę. P.S.


Pobierz ppt "W wieku 3 lat była świadkiem awantury domowej, w której jej ojciec próbował postrzelić jej mamę. Po tym wydarzeniu wychowywała się bez ojca. Do tej pory."

Podobne prezentacje


Reklamy Google