Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ - ZIELONA GÓRA 2009.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ - ZIELONA GÓRA 2009."— Zapis prezentacji:

1 FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ - ZIELONA GÓRA 2009

2 Termin i miejsce: 11 lipca 2009 r. godz. 19:00 Amfiteatr Zielonogórski im. Anny German Bilety do nabycia od poniedziałku

3 Atrakcje: Koncert Konkursowy Koncert Gwiazd Rosyjskich

4 Gwiazdy Rosyjskie

5 LEW LESZCZENKO Rosyjski piosenkarz, którego kariera trwa nieprzerwanie już blisko pół wieku. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej i Międzynarodowego Festiwalu Interwizji w Sopocie w 1972 r. Rok rocznie wykonuje swoje najbardziej znane przeboje w dniu 9 maja w czasie transmitowanego na cały kraj koncertu.

6 LUBE Rosyjski zespół rockowy. Grupa łączy muzykę gitarową z rosyjskim folklorem. Jedyny, jak dotąd, koncert Lube w Polsce odbył się 9 grudnia 2007 r. w warszawskiej Sali Kongresowej. Zespół znany jest poza Federacją Rosyjską z nagrania muzyki do popularnego rosyjskiego serialu fabularnego Specnaz.

7 VALERIA Nazywana Rosyjską Madonną supergwiazda, której płyty sprzedały się już w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. 17 jej singli osiągało pierwsze miejsca list przebojów.

8 IVANUSHKI INTERNATIONAL Rosyjski boysband. Zadebiutowali albumem "Konyechno on" w 1996 r. Po zmianie wokalisty w roku 1998 grupa wylansowała swój Najbardziej znany hit, który osiągnął szczyt rosyjskich list przebojów "Topoliny pukh".

9 GOROD 312 Rosyjska grupa muzyczna sformowana w 2001 r. Popularność zdobyli piosenką Ostanus, wykorzystaną w popularnym filmie Timura Bekmambetova z 2006 r. Dzienna Straż.

10

11 PARTNERZY:

12 Biuro Festiwalowe Federacji Rosyjskiej Instytucja Federacji Rosyjskiej odpowiedzialna za organizację największych publicznych przedsięwzięć kulturalnych.

13 Międzynarodowa Federacja Organizacji Festiwali FIDOF FIDOF zrzesza organizatorów festiwali i animatorów kultury z różnych krajów. Działa na całym świecie a organizowane i współorganizowane przez FIDOF festiwale są startem kariery dla wielu młodych artystów.

14 Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ - ZIELONA GÓRA 2009."

Podobne prezentacje


Reklamy Google