Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IV Zlot Gwiaździsty Miłośników Zabytkowej Motoryzacji

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IV Zlot Gwiaździsty Miłośników Zabytkowej Motoryzacji"— Zapis prezentacji:

1 IV Zlot Gwiaździsty Miłośników Zabytkowej Motoryzacji
Warszawa, Sierpnia 2012 r. Autodrom Bemowo

2 Cele imprezy Zlot Gwiaździsty jest doroczną imprezą, mająca na celu integrację posiadaczy zabytkowych samochodów i motocykli, na co dzień skupionych w klubach i stowarzyszeniach poświęconych danej marce, modelowi lub krajowi ich pochodzenia. Opisując historię wybranych modeli prezentujemy perły motoryzacji podkreślając osiągnięcia klubów, w szeregach których mają honor się znajdować. Na imprezę zapraszani są wszyscy posiadacze zabytkowych pojazdów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Zlot ten jest nie tylko spotkaniem towarzyskim kolekcjonerów, ale również niecodzienną atrakcją dla mieszkańców Warszawy. Uczestnicy jak i publiczność, biorą udział w zabawach sportowych, konkursach oraz innych atrakcjach przewidzianych przez organizatorów.

3 Wcześniejsze edycje Zlotu
Pierwszą edycję Zlotu Gwiaździstego zorganizowaliśmy w 2009 roku dla uczczenia 100-lecia Automobilklubu Polski. Impreza przyciągnęła ponad 100 zabytkowych pojazdów oraz kilkuset widzów. II i III Zlot, które odbyły się w 2010 i 2011 roku przygotowaliśmy w nowej formule, zgodnie z którą każdego roku przedstawiamy uczestnikom i publiczności pojazdy i kulturę wybranego kraju. W ubiegłych latach była to motoryzacja włoska i niemiecka. Zloty kolejny raz okazały się niebywałym sukcesem bijąc rekord frekwencji na imprezach poświęconych zabytkowej motoryzacji w Polsce. W ciągu dwóch dni w każdym Zlocie wzięło udział ponad 200 samochodów! Wzrosła również szacunkowa liczba odwiedzających Zlot osób.

4 Zlot Gwiaździsty w mediach
Obie edycje Zlotu Gwiaździstego przyciągnęły także wielu przedstawicieli mediów. Relacje ze zlotu pojawiły się m.in. TVN Warszawa (m.in. 3 wejścia „na żywo”) TVN Turbo (program „Raport”) Polsat TVP3 („Kurier Warszawski”) Życie Warszawy Dziennik.pl Onet.pl Classicauto Automobilista Zachęcamy do odwiedzenia strony Zlotu Gwiaździstego, na której znajdują się również materiały z poprzednich edycji imprezy:

5 Dedykowany motoryzacji niemieckiej
IV Zlot Gwiaździsty 2012 Dedykowany motoryzacji niemieckiej Każdego roku będziemy starali się przybliżyć uczestnikom w szczególny sposób motoryzację z wybranego kraju. Sierpniową imprezę dedykujemy motoryzacji i kulturze brytyjskiej. Będziemy więc mogli podziwiać wyjątkową kolekcję zarówno zabytkowych jak i unikatowych pojazdów pochodzących ze Zjednoczonego Królestwa. Na zlot zapraszamy oczywiście także posiadaczy zabytkowych pojazdów wyprodukowanych w innych krajach. W trakcie pikniku nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających, ciekawych wystawców oraz stoisk kulinarnych.

6 IV Zlot Gwiaździsty 2012 Plan Zlotu
IV Zlot Gwiaździsty to impreza 2 dniowa, a trakcie której przewidujemy moc atrakcji dla uczestników i przybyłej publiczności, m. in.: próby sportowo-zręcznościowe wystawa poświęcona brytyjskiej motoryzacji wystawa zabytkowych wozów straży pożarnej test na prawo jazdy w ośrodku WORD pokazy ratownictwa drogowego pokazy motocyklowe pokazy balonowe parada samochodowa ulicami Warszawy stoiska tematyczne związane z zabytkową motoryzacją i inne

7 IV Zlot Gwiaździsty 2012 Partnerzy Zlotu

8 IV Zlot Gwiaździsty Miłośników Zabytkowej Motoryzacji
Firmom oraz instytucjom pragnącym wesprzeć organizację Zlotu oferujemy:

9 IV Zlot Gwiaździsty 2012 PAKIET SREBRNY
Umieszczenie logo Sponsora na stronie internetowej poświęconej Zlotowi Umieszczenie logo Sponsora na identyfikatorach, koszulkach zlotowych Umieszczenie logo Sponsora na plakatach informacyjnych. Plakaty zostaną m.in. rozwieszone w środkach komunikacji miejskiej ZTM ( sztuk) Wręczenie uczestnikom Zlotu materiałów informacyjnych o działalności Sponsora, dostarczonych przez Sponsora.

10 IV Zlot Gwiaździsty 2012 PAKIET ZŁOTY
Przyznanie Sponsorowi tytułu „Sponsor Główny Zlotu” Umieszczenie na samochodach uczestników naklejek z logo Sponsora, dostarczonych przez Sponsora Umieszczenie logo Sponsora na stronie internetowej poświęconej Zlotowi Umieszczenie logo Sponsora na identyfikatorach, koszulkach zlotowych Umieszczenie logo Sponsora na plakatach informacyjnych. Plakaty zostaną m.in. rozwieszone w środkach komunikacji miejskiej ZTM ( sztuk) Wręczenie uczestnikom Zlotu materiałów informacyjnych o działalności Sponsora, dostarczonych przez Sponsora. Umieszczenie w widocznym miejscu bannerów, balonów reklamowych dostarczonych przez Sponsora Możliwość zorganizowania stoiska Sponsora oraz pokaz jego produktów Umieszczenie na stronie głównej Zlotu, bannera internetowego Sponsora

11 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!
Jesteśmy otwarci na wszelkie niestandardowe formy reklamy i współpracy. W przypadku wszelkich pytań, sugestii czy propozycji, prosimy o kontakt: Komandor Zlotu Jarosław Tobolski tel Vice Komandor Zlotu Bartosz Idzikowski tel ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!


Pobierz ppt "IV Zlot Gwiaździsty Miłośników Zabytkowej Motoryzacji"

Podobne prezentacje


Reklamy Google