Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów szkolnych takich jak długopisy, ołówki, breloki czy naklejki z wizerunkiem patrona szkoły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów szkolnych takich jak długopisy, ołówki, breloki czy naklejki z wizerunkiem patrona szkoły."— Zapis prezentacji:

1

2  Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów szkolnych takich jak długopisy, ołówki, breloki czy naklejki z wizerunkiem patrona szkoły.

3  Podstawową misją naszej firmy jest zadowolenie klienta. Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona uczniów szkół ponadgimnazjalnych z artykułami szkolnymi sygnowanymi logiem szkoły. Mamy zamiar poszerzać naszą ofertę o własnoręcznie wykonane obudowy pendrive'ów. Nasza firma ma na celu także rozpowszechniać inne, trudno dostępne na rynku, unikalne gadżety.  SCHOOL STUFF zdobywa na rynku uznanie, chętnych na zakup naszych produktów jest coraz więcej. Firma rozpoczyna dystrybucję artykułów poza tereny szkoły.

4 Michał Banaś Tomasz Lesiak Ola Gajek Agnieszka Michalczyk Daniel Chmura Patryk Pilarski


Pobierz ppt " Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów szkolnych takich jak długopisy, ołówki, breloki czy naklejki z wizerunkiem patrona szkoły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google